Hakemler daha ne kadar galatasaray´ın hakkını yemeye devam edecekler?

Resmen Galatasaray gelecek sezon Şampiyonlar ligine gitmeyip ülkeyi gururlandırmasın diye her maç hakkımız yeniyor dakika 3 de Hajroviç´e yapılan müdahale penaltı+kırmızı kart olması lazımdı hakemler yine es geçti geçen hafta yine çok büyük hakem hatasıyla karşılaştık normalde başka takımlara haksızlık yapılınca diğer hafta o haksızlık telafi ediliyor ama bizde tam tersi doğranmaya devam ediyoruz ama TFF şunu bilsin Galatasaray nasıl son 2 yılda o kupaları TFF´nin elinden aldıysa Şampiyonlar ligi biletinide söke söke alır artık bu TFF nereye kadar devam edecek?

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• Bu haksızlıklara ve bu yeteneksizliğe rağmen 1 golü alın terimizle atıp maçtan hakkıyla 3 puanı çıkardığımız için gururluyum

2|4
    1|6

Kızlar Ne Diyor 5

• En buyuk duşmanımız aysal gitsin bence. Fatih Terim tüm bu oyunlara rağmen 2 sene şampiyon oldu yine olurdu. aysal bozdu takımı

1|3
    2|3
    • Aysal son 2 yılda takıma çok şeyler kattı Fatih Terimi bende çok severdim geçen sene o nu en çok savunanlardan biriydim ama TFF ile işbirliği yapan adamla artık işimiz olmaz

• 2 yıl önce geldiğinde kötü durumdaydık ama Ünal Aysal yine getirdi Terimi çünkü Ünal Aysal Fatih Terimin eline çok iyi imkanlar sunmuştu bu imkanları başka bir başkan sunamazdı ama kendisi Adnan Polatın yaptığı teklifi geri çevirdi seneye Lucescu gelir 1 forvet 1 kanat oyuncusu alır başarıları kazanmaya devam ederiz

• Mancini ile devam seneye.

• Yıldırım demirören varken bizim hakkımızı yemeye devam edecekler maalesef -.- zaten bu akşam fenerli taraftarların çoğu demirörene teşekkür ettiler twitterda -.-

1|1
    0|1
  • federasyon fenerli üyelerle dolu

0|0
    0|0
  • TFF bizim 3 yıldır hakkımızı yiyor siz bir hakemi dert ediyosunuz çok mu

2|0
    2|3
    • Siz derken?

• Ama sessiz kalınmaklada olunmaz taraftar artık ayaklanmalı bu kadar ispattan sonra

• Ayaklansa ne olcak? Demirören Azizin kılıyken. Besiktas yönetimi bile şike yok diyebiliyoken

• rakibe kırmızı verdi yendiniz işte ne güzel

1|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hakem hatası her takıma yapılıyor ama GS ye yapılan yani göz göre göre penaltı ve kırmızı aynısını Cüneyt Çakırda yapmıştı bir maçta farklı kazanmıştık hatta yani bazı hatalar vardır penaltılar vardır eyw dersin ama bu öyle bir pozizyon değil dediğin gibi olsun yinede belki 2. de olamayabiliriz ama dimdik ayaktayız..

0|2
    1|2
    • saol hacı reinada loca kapattırıcaz 2 hafta sonra gel sende davetlim ol teşekkür ederim bu arada bende sizi basket için tebrik ederim :)

• Fenerin şampiyonluğu hikaye kutlama şahane eyvallah dostum :)

• hakem hatalarından kaybettiğimiz puanları toplasak şimdi lig farklı olurdu..yine de bize göre hakem yönünden şanslısınız biz hala tüpçünün intikamıyla uğraşıyoruz

0|4
    0|1
  • Fenerasyondan hayır beklemek hata.

Her zaman olduğu gibi herkese ve herşeye inat yine biz gidicez Şampiyonlar ligine.

Bize gelince hakkımızın yenmesine alıştım artık.

Geçen hafta Cüneyt çakırın öyle maç yönetmesinden sonra artık ne olsa şasırmam ama Galatasarayın Hakkını kim yiyorsa Allah belasını versin. Çocuklarını elinden alsın hatta.

0|1
    0|1
  • Bizimde maçta net bir penaltımız verilmedi bu akşam. Konya maçında yediğimiz gol ortada herkese yapılıyor hakem hataları. Her sene olduğu gibi bu senede en çok hakem hatasına biz maruz kaldık.

1|2
    2|1
    • Doğrudur sizin maçı izlemedim ama 2 hafta üst üste bu kadar net hata olmaz

• Ona verilen desteği Beşiktaş taraftarı hiçbir yabancı futbolcuya vermemiştir. İlk sezon hariç o desteği hak edecek birşey yapamadı maalesef. Porto maçlarını izliyorum bazen görünce üzülüyorum gerçekten yapacak birşey yok. Keita desem seninde için gider herhalde :)

• Ben zaten Adnan Polatı zerre kadar sevmiyorum ve Keita gibi bir oyuncuyu satarak hayatının hatasını yaptı akıl yoksunu herif

Quaresma tamam şımarıktı ama yinede her türlü takıma katkı sağlıyordu

• fenerasyon işte

0|2
    0|1
  • fatih terim gitmeseydi şuanda şampiyon ligindeki rakibimizi bekliyorduk ligi 8-9 hafta önce şampiyonluğu ilan etmiştik bile

1|1
    0|1
  • fenerayonun yonettıgı turk futbolunda ne olabılırdıkı,2 sene kanırtarak aldık o sampıyonlukları aglayarak degıl...

1|0
    0|2
  • Boşuna isyan etme bacım başımızda mancini ve tff olduğu sürece biz hiç birşey yapamayız özellikle hakemler varken

1|1
    0|0
  • Eğer büyüksen yeri gelir hakemi de yenersin. İçerideki iki maçı alırız o bize yeter. Bence Beşiktaş daha puan kaybedecek. Kasımpaşa Elazığ gibi zorlu rakipleri var.

Maçın başında net topla alakası olmadan adama girdi kaleci. Bunun adı penaltı + kırmızı kart. Eğer yenilseydik çok söverdim...

0|1
    0|2
  • Yav he he :)

2|3
    0|2
    • Bırak heyi meyi tebrikler şampiyonluk için :)

• Bende teşekkürr ederim gzl davetin için de fenerin şampiyonluğunu kutlamayuada gelmim okadarda abartmaya gerek yok tebrik ettik işte :)

• Tff'ye had bildirildi tamamdır...

1|0
    0|0
  • Lan ne kadat antipatik bir taraftarsınız siz.

1|4
    2|2
Yükleniyor...