Kilo alamiyorum ne yapcamm

Ya arkadaşlar 18 yasindayim ecto-mesoyum 1.77 63 kiloyum kilo alamıyorum ne yaparsam yapayim alamiyorum karbonhidrat tozuda kullaniyorum ama olmuyor

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• bulk vitamin dene

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• spora gitsene kas yaparak kilo alirsin hem daha iyi olur orda protein agirlikli beslendigin icinde dadaha saglikli olursun benim bir arkadasim spor salonuna gittikten sonra baya irilesti kas protein vitamin derken baya iyi oldu

0|0
    0|0
  • Biraz daha sabret bes sene sonra kilon olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dostum kas calisman gerek mass ve protein tozu kullan ve gercek anlamda cok yemek ye bir sure sonra midende genisler duzene oturtursun. 5 kilo kas ve 2 kilo kdr yag kutlesi alirsan bnce gayet sik durur fizigin.

0|0
    0|0
  • Spor yaparken kilo kaybetmemek hatta üzerine kas kütlesi olarak kilo alabilmek için lif oranı bakımından yüksek bir besin olan yulaf ezmesini şiddetle tavsiye ederim kardeşim. yaklaşık 3 ayda yağ oranımı koruyarak kas oranında çok ciddi artış yaşamış biri olarak tavsiyem. 68,5 kilodan 80 kiloyu gördüm 3 ayda fakat çok ciddi bir fitness programı eşliğinde. Spor yapıyorsan ve bu yola baş koyduysan önerilerim olabilir. Yardımcı olabilirsem ne mutlu bana.

0|0
    0|0
  • Bırakın şu ektoyu mesoyu kardeşim yok öyle bir şey zayıfsın çünkü yemiyorsun. Git spora en iyi orada kilo alınır hem vücutda yaparsın. Ayrıca o karbonhidrat tozunu spor yapmadan kullanırsan en iğrenç vücut tipine yani skinny fat tipine girersin kollar göğüsler bacaklar incecik ama göbek çıkmış şekilde hiç önermem

0|0
    0|0
  • Kardesim senin yasindaki insanin metabolizmasi 2100 kalori yakar. 2500 kalori al. Protein ve karbonhidratla beraber. Ama bunu cikolatalarla yapmaya kalkma. Yaglanirsin.

0|0
    0|0
  • boş ver kh tozunu doğal beslen ve spor yap

0|0
    0|0
    • Şu program nasil sencd abi

Sabah kahvaltisi

100 gram beyaz peynir

250 mililitre süt

100 gram yulaf

5 tane yumurtanin beyazi

1 dilim tam tahilli ekmek

Ara ogun 1 adet meyve

Ögleyin 100 gram tavuk veya ton baligi birde 100 gram pilav ya da makrna 1 dilim.ekmek

Ara ögün 100 gram yogurt

Aksamda sebze yemegi ya da baklagillerden 100 gram 1 dilim ekmek yatmadan �nce 250 mililitrw süt ve 100 gram misir gevregi kilo almak için iyimi sence hocam

• tabi ki iyi bu program güzelmiş :)

Yükleniyor...