Saygı değer Fenerbahçeli taraftarlar :))

Şampiyonluğumuz hepimize kutlu olsun :) Nice şampiyonluğa :)) Ve şampiyonluk hakkında düşüncelerinizi alalım :) Mutlu musunuz ? :)

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Mutluyuz Gururluyuz :D

6s ,taraftarları fake hesaplar açıp soru sormaya baksın :D

2|4
    2|3
    • :D Aynen kardeş bir çoğuna denk geldim :D

• Önemli değil ne demek :D Aldığın 4 eksiyi 5+ ile eşitlemiş olduk

• Eyvllah sagolassın :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Mutluyuz :)

0|2
    1|2
  • Sonuç olarak beraberliğe sevinip şampiyonluk kutluyorlar diyen takım şimdi daha içler acısı bir halde şampiyonluk kutluyor olması gelecek sezon 4.yıldızı takacak takımın kim olduğunu gösteriyor:) Saygılar

1|0
    0|1
    • Geçen senede diyordunuz seneyede şampiyon olup takacaz diye biz taktık yıldızdan daha iyisini :D Saygılar.

• Şampiyonlar liginde ve Avrupada da kazandığınızı görmek çok isteriz.. Aaa pardon bir dakka gidemiyonuz dimi :D

1|0
    0|2
    • Ahahahaha :D Ne kadar aciz duruma düşürüyorsunuz kendinizi :D

• Gerçekleri konuşuyoruz yani gerçekler güzeldir ama acıtır ben napıyım kardeşim :D Fenevbahcenin sampiyonlugunu canımdan çok sevdiğim biri için bile etmem unut o dünyayı :D

• Çeksenizde çekemesenizde şampiyonuz :D Zorunuza gitmesin yiğen :D

• mutlu ve gururlu :D 19. şampiyonluğumuz 19 yaşında öldürülen ALİ İSMAİL KORKMAZ'a armağanımızdır!

0|1
    1|0
    • O kişiyi tanımıyorum onun için birşey diyemem ama mutluyuz :D

• mutluyum ama keşke yenerek şampiyon olsaydık. çünkü gs beraberliğe seviniyor diye dalga geçmiştik arif erdem laf soktu

0|1
    0|2
    • Galatasaray zaten beraberliğe sevinen tek takım :D Biz ona değil şampiyonluğumuza seviniyoruz berabera kaldığımıza değil D:

• gs'lilerin de berabere kaldık şampiyonuz dediğini ben hiç duymadım şahsen :)

• Ben çok duydum :)) Berabere kalmamıza rağmen şampiyonuz diyenleri :D

• tabiki mutluyuz, sağolasın gerçek başkanımız sayın başbakanım,sağolasın demirören,sağolasın yandaşımız olan medya...

bugün bu güne geldiysek,sizlere borçluyuz

0|3
    0|2
    • Hepsi açıklama yapar tebrik eder :D Yıkmaya çalıştılar yıkamayınca bükemedikleri elleri öpecekler :D

Erkekler Ne Diyor 7

• tebrik ederiz

0|2
    1|0
    • Teşekkürler düzgün taraftar .

• Zevkli bir lig olduğu söylenemez ama tek başına şampiyonluğa oynamak ve sonunda şampiyon olmak gurur verici tüm futbolcuları kutluyorum hak ettiler ŞAMPIYONLUĞU :)

0|3
    1|1
    • Bencede zevkli bir lig değildi :( Başından bu yana güle oynaya kazanıp şampiyon olduk çekişme yoktu :D

• mutluyuz gururluyuz şampiyonuz

0|1
    1|0
  • 1|1
    0|3
    • Fotoğrafta köpek dili gördüm ama ben köpeklerden haz etmem :D

• bu soruyu değil evlat başka hesap açıp milleti kışkırtıyorsun onu diyorum ;)

• Evlat mı :)) Paşam ben yeni hesap açmadım 1 tek hesabım var sen başkası ile karıştırıyor olmayasın :))

• FENERBAHÇEEEE LALALALA LAAAAA <3 :D

0|2
    1|0
  • Mutluyuz Gururluyuz

0|2
    0|0
  • Şampiyon FENER :)

0|1
    1|0
Yükleniyor...