O yok ama her şey o varmış gibi... Yoktan sebepten gitti, ne yapayım?

Sevdiğim insana hediyeler almıştım. Asker diye mektubun çok önemli olduğunu söylemişlerdi ona mektup yazmıştım tüm duygularımı anlatmştım. yeni çıkan atkılar var ince böyle yeni çıktı taraftarlar için takımının tam delisi. o tarz şeyler almıştım. onu gerçekten çok seviyorum. sesini duymak için arıyordum. şafak sayıyordum yeri geliyordu o bile bilemiyordu kaç gün kaldığını. sonra o gitti :( beni bırakıp gitti. şuan başka bir çıktığı var . ben elimde mektupla aldığım hediyeler , içimde acı ile kaldım. şafak saydığım kağıtla mal mal bakışmakla kaldım. hediyeleri falan atmadım.. bazı arkadaşlarım yinede gönder utansın diyor ama bana ters geliyor. sonuçta yoktan sebebten gitti. Sizce ne yapayım . ?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir sebebi vardır bence,

Aşırı Kapris felan yapmış olabilirmisin ?

bunaltacak kadar ...

yada

Senin kıymetini bilmeyen biri

şimdi yaptığı daha iyi

ya evlendikden sonra yapsaydı bunu sana

daha kötü olmazmıydı,

Salağın tekiymiş bence,

ben de beni böyle seven birisi olmasını çok isterdim.

0|0
    0|0
    • beni onu kırmamak için kelimelerimi özenle seçerdim. mesajı yollamadan 50 kere okurdum aman yanlış anlar eder . trip bile atmazdım sıkılır diye. İNŞALLAH olur vardır elbet senide seven biri. Belki sende onun beni görmediği gibi o kişiyi görmüyorsun .. :/

• Allah sabır versin kardeşim :(((

işin zor :(((

Erkekler Ne Diyor 5

• O sana layık değilmiş

Allah da senin yolundan onu çekmiş.

Böyle düşün olayı ve üzülme artık

Sabret

daha iyisini Allah gönderir sana

0|0
    0|0
  • Hayatına kaldığın yerden devam et.. O hediyeleride birbirini gerçekten seven bir çifte hediye et.

0|0
    0|0
    • güzel fikir uygulamak lazım.

• O ALDIKLARINI ONA AİT OLAN HERŞEYİ YAK AT.VE UNUT GİTSİN.UNUTMA BİR PAPATYANIN PEŞİNDE KOŞARKEN EZDİĞİMİZ GÜLLERİN FARKINA VARMAYIZ ...

0|0
    0|0
    • çok doğru dedin kesinlikle..

• Bunlardan kurtulduktan sonra etrafına bak senınle tanısmak ıcın bekleyen ınsanlar olacaktır. unutma fırsatlar hep biz insanların yerınde saymaları geçmişi düşünmeler yuzunden kaybedılmıstır

• ona aldıklarını yak video çek ona gönder izlesin

0|0
    0|0
  • Gizli kullanıcı bacı: çok duygulandığımı belirtmek istiyorum.Sevgiliye karşı bu ilgi senin kişiliğinde vardır. Onun yerine ben olsaydım aynı şeyleri benim içinde yapardın. Ben ise sana koşa koşa gelirdim, o ise senden ayrılmış. Örnek verdim yanlış anlamayın.

0|0
    0|0
    • yok est. yanlış anlamam fikir alacağım yer burası.. evet ayrıldı. bi daha kimsenin benim onu sevdiğim kadar sevemeyeceğiide biliyor. hediyelerden mektudan haberi yok ben yollamayı planlıyordum ki bitti gitti. kaldım öyle..

• Sen masum bi şekilde içinden geçenleri yapmak istemiş ve yapmışsın. Bunlar sana kar olarak geri dönecektir. Aslında şu an senin vicdanının çok rahat olduğunu düşünüyorum.Çünkü kötü bişey yapmadın ve seni kaybedende o. Sen bişey kaybetmedin bence.Senin de dediğin gibi

Kızlar Ne Diyor 5

• demek değmezmiş onun için hiç bir şeye at gitsin adıklarınıı onun umrunda değilsin olsan zaten başkasını hayatına sokmazdı.

0|0
    0|0
  • aldıklarını yazdıklarını acın hafıfleyene kadar bır kutuya kaldır anılarda boğulma yolunu çiz sende bılıyorum cok zor durum ama sakın gönderme hem sevdgıını utandırınca ne gecıcek elıne sevdıgını cok sevıyorsan zaten acı cekmesınee mutsuz olmasına gönlün el veremez değil mi

0|0
    0|0
    • yok canım göndermem zaten.. sadece arkadaşlarım öyle diyor. aklıma girme çabasındalar. onu düşünmeden önce kendi gururum var benim. :S

• kimsenin aklına girmesine izin verme aşktada gurur olmaz ama sen kendıne karşı kendini dik tut=))

• Gönderme bence.. Çünkü utanması gereken bir durum olmaz hediyeleri alması, ayrıca ayrıldıktan sonra hediyelerin alınıp verilmesi hiç hoş bir durum değil bence.. Sana kalan sessizlik, o nasıl hayatına bakıyorsa sen de bakmalısın.. Asker yolu beklemek zordur, hele geldikten sonra ki 90 derece dönmüş halini hazmetmek daha bir ağır.. Ama tercihi buysa, seni anlayacağı bir an gelecektir yeni ilişkisinde, işte o zaman ne yaptığının farkına varacaktır.. Bence sen sessizliğini koru..

0|1
    0|0
    • bencede canım.. askerden geldikten sonra yüzsüz gibi gelir mi diyorsun yani ? 90 derece dömmüş hali derken onu mu demek istiyorsun..

• @Soran evet canım sen kalbinin sesini dinle, inşallah herşey gönlünce olur..

• amin inşALLAH canım ..

• Onun için aldıklarını at gitsin.

Kafanı baska seylerle mesgul et bir süre bu durumu atlatamazsın ama zaman herseyın ılacı bunu unutma .

0|0
    0|0
  • Ah Ah askda hep böyle zaten hic mutlu ask görmedim ben .s .s .s

1|0
    0|0
Yükleniyor...