Fenerlileri tebrik ettiniz mi gsliler ?

0|0
8|22

En İyi Kız Görüşü

• Eğer son 2 senedeki şampiyonluğumuzda ve cl turlarında beni tebrik eden centilmen bir fenerbahçeliye rastlasaydım ederdim, emin ol.

3|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 22

• link

Ettik tabisi, yine ederim.

Tebrikler :)

cut.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçenin 19. şampiyonluğu kutlu olsun ama abartılacak bir durum olduğuna inanmıyorum. Hayırlısı olsun. Fenerbahçeye Türkiye Ligi Şampiyonluğundan daha büyük başarılar kazanmasını diiyorum.

0|0
    2|0
  • Ben şahsen ettim her ne kadar şikeden temizlenmiş olmasalarda bu sene GS özellikle deplasmanlarda kötüydü böle oluncada haliyle FB şampiyon oluyo eve gelsinde babamıda tebrik edim gerçi kutlar onlar şimdi sabaha kadar :)

0|0
    0|0
    • önyargı yok kardeş göruyoruz acılan soruları verılen cevapları sen tebrık edersın o tebrık eder dıgerlerı çirkeflik yapar :D

• Bu her takım için geçerli geçen senede benzer durumlar söz konusuydu ;)

• rezil kere rezil bir adam varya.tulun efendi.yüzünden pislik akıyo...fırsat kollar gibi önkoltuğa oturdu yüzsüz midesiz...hah yancılık yaptığı diğer rezil varya bide aysal efendi.hah bu iki rezil pislik imparatoru göndermekle zaten kupayı elleriyle fenere verdi.ali dürüst ve abdurrahim albayrak uzaklaştırıldı.tarihi duruşu asil takımı birilerinin çiftliği haline getirdiler.utanmaz reziller.bi iyilik yapıp başka bir kıtaya taşınsınlar uzak dursunlar galatasarayımdan.uzaktan sevsinler.hobi olarak ilgilensinler.pislikler...bu ahı gitmiş vahı kalmış feneri şampiyon yaptılar...aziz başkan ve tüpçü biaraya gelse aysal ve yancısı tulun efendilerden daha fazla zarar veremezlerdi...

0|0
    0|0
  • Tebrikler, hak ettiler ve aldılar ama Galatasaray'ın daha büyük bir kulüp bu da bir gerçek.

1|2
    1|0
  • Tüm fenerbahçelileri tebrik ediyorum

0|1
    3|1
  • Gs li değilim ve tebrik de etmiyorum. Ne zaman UEFA ya da Şampiyonlar ligi kupasını getirip ülkemizi temsil ederlerse o zaman tebrik ederim.

2|0
    0|0
  • Fenerbahçeli arkadaşları canı gönülden tebrik ederim.Sonuna kadar hakettiler.

0|4
    1|1
  • ŞİKE var !

THE END...

2|1
    0|3
  • Etmeyebilirler özgürler Allaha şükür ihtiyacımız yok şampiyonuz milyonlarca taraftar mutlu bu bize yeter Galatasaray kendi derdine yansın

0|0
    0|1
  • link Galatasaray'a teşekkür ediyoruz..

0|2
    1|1
  • Tabikide hayır önce bir şikeden temizlensinler ondan sonra tebrik ederiz

2|1
    0|1
  • Feneride tebrik ediyorum sivassporuda yokluk içinde mücadele eden beşiktaşıda.Futbol yüzünden tartışıp insanlara hakaret etmek falan mantıklı gelmiyor bana

0|0
    0|0

• onlar tebrik ettiler mi bizi 2 sezon altımızda oldukların da

1|1
    0|2
  • tebrik edin beniii

0|1
    0|2
  • Ben tebrik ettim kardeşim. :D Ama dünyayı fethetmis gibi sevinenlerede laf söylerim :D

0|0
    0|0
  • Etmezler onlar :)

0|0
    0|0
  • 6slilerden öyle birşey beklememek lazım ıhtıyacımızda yok zaten onların tebrık etmesıne :D

0|2
    3|4
  • Edecekler tabi sampiyon fenerbahceee

0|0
    1|3
  • evet etmenizi bekliyorum

0|0
    1|2
  • sen ettinmi

0|0
    0|0
  • her yer fenev,her yer şike

en büyük şikabahçe başka şikabahçe yok

3|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 7

• Edemezler ki :)

0|4
    3|1
  • etmedim ? sorun yok

2|2
    0|1
  • ben tuzak ado armi beberuhi ve remi tebrik ederim

1|0
    0|2
  • Niye edeyim ki ? Şampiyonlar Ligi'nde Avrupada ülkesini temsil eden Galatasaray'a link diye köstek oldukları için mi yoksa geçen sene geçen sene ve ondan önceki sene bizi tebrik etmek yerine arkamızdan yediremeyip sayıp sövdükleri için mi ?

0|0
    0|1
  • Etmiyorum, etmicem.

0|0
    0|1
  • tebrikler tayyip

1|3
    0|4
  • Fenevin nesini tebrik ediyim bu sitedekiler fener düşmanı yapar insanı:)

2|2
    0|4
Yükleniyor...