Bugün Avrupa Yakası Sarı Kırmızıydı Düşünceler Neler? :)

Öncelikle babamda dahil FB lileri tebrik ederim. Bugün Metrobüs florya bakırköy istiklal caddesi bende dahil hep GS formalı kişilerle doluydu FB de vardı ama çoğunluk GS idi hatta istiklalde marşlar sölendi kötü gündede GS li duruşumuzu gösterdik diye düşünüyorum en kötü gün bugünse bugünde GALATASARAY diyenler buradamı? :)

1|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• kaybedince vazgeçseydik Sarının yanına lacivert koyardık :)

yenilsekte ağlamıyoruz dimdik duruyoruz Galatasaraylıyız gururluyuz

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• kafayı yemisin

1|2
    1|3
    • Sebep? Gördüğümü söledim çoğu GS formalı FB lide vardı BJK formalı kimseyi görmedim ama :)

• bi futbol için bu kadar da havaya girilmez ya. sevinirsin takımın için takılırsın. siz savaşa gitmisiniz sanki

• Yok yahu ne savaşı GS formamla floryada akvaryuma gittim ordanda bakırköy istiklal nargile içtim evime geldim ne savaşı yanlış anlaşılma olsu galiba :)

Erkekler Ne Diyor 6

• biz her zaman Galatasarayın yanındayız bizim burada fenerliler kutlamaya cesaret edemiyorlar yemez çünkü :D

1|4
    0|1
  • Avrupa yakasında maç günü fazla Fenerbahçe'li göremezsin. Semtleri Anadolu yakasında olduğu için stada yakın yerlerde takılırlar hep. Aynı şey Beşiktaş, Galatasaray içinde geçerli maç günü Anadolu yakasında doğru dürüst Galatasaray veya Beşiktaş'lı göremezsin. Avrupa yakasına bir geçersin ortalık Galatasaray, Beşiktaş formalı insanlarla doludur. Özellikle bahsettiğin semtlerde. Birde o son cümleyi söylemeseydin iyiydi çalmayın artık bizim sözlerimizi bestelerimizi yahu.

0|2
    0|0
    • Yok ne bestesi bilmiyodum öyle bir besteniz olduğunu tamamen tesadüf :) Fenerbahçeli yok değil tabiki vardı e şampiyonluk günü olucakta ztn ama metrobüste dahil(bende) hep sarı kırmızı formalar vardı ki maçta deplasmandaydı yani 2 sene sefa sürdük bu senede cefa farketmiyo yani :) tebrik etmek lazım FB yi hakettiler oldular o ayrı.

• Sizinkiler deplasman maçları olduğu gün Taksim, Mecidiyeköy o çevrede toplanıp cafelerde toplu halde maç izlemeye giderler hep o yüzden öyledir. Takımın şampiyonlar ligi iddiası varken herkesin o şekilde olması gayet normal. Bizim semtte de herkes Şampiyonlar Ligi havasıyla formasını giyip gelmişti bütün gün besteler söylendi ama sonu hüsran oldu.

• Avrupa yakası siyah beyaz

0|1
    0|2
  • Tabikide burada istanbuldan 3 il ötede olmama rahmet gsnin en kotu doneminde kombine alan adamım.

Her hafta maca istanbula 3,5 saat yol ceken biriyim bugünkü kötü günden söz etmek benim için hata olur.

1|1
    0|1
  • Kötü gün taraftarı gs :D asdasdas

2|2
    1|3
  • Galatasaray'ın taraftarlarının kötü gün taraftarı olduğunu kendileri bile biliyor. Bu arada teşekkür ederiz kutlayışın için..

0|1
    1|2
Yükleniyor...