Koşmak zayıflatır mı ?

yaza giriyoruz ve fazlalklrm var bizde arkadaşlarla stadyumda kosuya başlıyoruz nasıl kosmam gerek kilo vermek için ve ne kadar veririm 1 ayda falan yememe icmeme dikkat edrsem ?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• 1 ayda ciddi bir diyet spor ile 5 kiloya kadar verebilirsin.yolun acik olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 30 dk durmadan koşarsan yağ yakmaya başlarsın. 30dkdan az bir süre bunu yaparsan şekerden gider hiç bir işe yaramaz . Umarım anlamışsındır.

3|0
    0|0
  • hafif tempo koş ama bence en iyi zayıflama yolu bir spor hobisi edinmektir bana hep nasıl diye soranlara bunu söylüyorum zayıflama odaklı spor yapınca 100de 100ünü veremeyebilirsin ama o işi zevke döndürürsen çok rahat kilo verirsin mesela tenismi voleybolmu hentbolmu herkezin sevdiği bir spor vardır o spora daha çok zaman ayır düzenli hafif bir diyetlede destekle tamamdır

0|0
    0|0
  • bu bünyenle ve vücut tipinle alakalı ama ortalama haftada 500-1000 gram arası sağlıklı bir şekilde verebilirsin ama zprlarsan bu rakam iki katına bile çıkar ama vücudunda sarkmalar ve çatlaklar olabilir.

0|0
    0|0
  • Buda sorumu koşmak tabiki zayıflatır ama benim sana tavsiyem merdiveni çok olan yerlerde takıl :)l birde squat yap felaket zayıfşarsın eğer yenenede biraz olsun dikkat ediyorsan

0|0
    0|0
  • Zayıflatır kanka

0|0
    0|0
  • Koşma rampa yürü daha çok kalori yakarsın

0|0
    0|0
  • Evet ama ayaklarinin uzerinde kosarsan :)

0|0
    0|0
  • evet zayıflatır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çetin emeçtemi koşuyosun kanka benimde takviyeye ihtiyacım war :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...