Bir erkeğin 'İyi ki de bu kadını sevmişim' diyeceği kadın nasıl olmalı?

bir erkeğin iyikide bu kadını sevmişim. ona hergün aşık oluyorum. diyeceği kadın nasıl olmalı ? size nasıl davranmalı nasıl konuşmalı neler yapmalı..

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• İyikide bu karakterli bir kadını sevmişim ?

Namuslu (Bakire)

Şerefli

Dürüst

Sadık

İyi kalpli

Yardımsever

Anlayışlı

Hoşgörü sahibi

Olgun düşünen

Zeki ( İlla üniv.mezunu yada lise mezunu değil)

Para harcamasını bilen ( Gereksiz yere harcamalar yapmayan , giyimi için çok para harcamayan bakım için vs vs )

Aile kızı , evine bağlı

Saygılı ve sevgili.

Bakımlı.

Böyle bir kadının güzel olmasına gerek yok (bakımlı olması zaten güzelliğini yansıtır)

Güzel bir kadının böyle özellikleri olmadığınıda bir düşünün (yanımdan bile geçmesin)

Bunlar sende varsa,en azından olmazsa olmazlar sende varsa , erkekte aynı şekilde dürüst sadık ve namusluysa işte ozaman '' iyikide bu kadını sevmişim'' der ;)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bir kere siz kadın ırkı erkeği karşılıksız sevmiyorsunuz saf bir sevginin içine karşılık , beklenti , çıkar sokuyorsunuz tamam amenna bundan sonrası önemli zaten. Sevgilim dediğiniz insanı mutlaka bir şey İÇİN seviyorsunuz değil mi ? Karakteri için , dış görünüşü için , sizi sahipleneceğine inandığınız için , maddi durumu için , sosyal statüsü için , mantığınıza uyduğu için bir halt olduğunu İÇİN seviyorsunuz yani . Arkadaşım madem öyle ne halt olduğu İÇİN sevdiyseniz o erkeği , o özelliği için sevmeye de devam edin.

Zaten erkek hisseder ne için sevildiğini o duyguyu yaşatmak için çabalar. Sürekli beklentilerinizin üstüne beklenti ekliyorsunuz . Baştan düşündünüz mü bu erkek benim sürekli artacak beklentilerimi karşılayabilir mi diye. Sonrada karşılanmayan beklentileriniz hayal kırıklığına dönüşüyor günah keçisi erkek. Bir ilişkiden ne bekliyorsanız delikanlı gibi bunu baştan söyleyin bu beklentilerinizi karşılayamayacak insanı da hayatınıza sokmayın.

Beklentileriniz karşılanamıyor mutsuz oluyorsunuz , hayal aleminizde kendinize kahraman sevgili modelleri yaratıyorsunuz bunu da sevgilinize empoze etmeye çalışıyorsunuz kafanız mı güzel arkadaşım . Sen herkesten farklısın diye hayatınıza soktuğunuz erkeği neden farklılaştırmaya çalışıyorsunuz. Eğer eskisi gibi olursan , Eğer benim istediğim insana dönüşürsen , Eğer bu hataları tekrarlamazsan ... Sürekli bir başkasını yaratma arzusu ...

Bir erkek kolay kolay değişmez , değişimi gösteren kadındır. Her ilişkiyi bu noktaya getiriyorsunuz. Sonrada ilişkim için savaşıyorum . Sen ilişkin için değil kafandaki beklentilerini , egolarını tatmin edecek erkeği yaratmak için savaşıyorsun.

Bir de sürekli içinde beklentileriniz , çıkarlarınız olan fedakarlıklarınızı erkeğin başına kalkmaz mısınız, yapmayın o zaman kimse sizi bir şey yapmanız için zorlamıyor.

Sonuç olarak ben canımı yakabilecek bir kadına canımı veririm. Benim canımı da sadece içine karşılık ve çıkar karışmamız saf sevgiler yakar. İçine çıkar kattığınız aşklarınıza erkeğin göz yaşı düşünce sahteliğinizi çok belli ediyorsunuz. Anlaşılmıyor sanmayın

2|1
    0|0
  • şımarık olmayacak. mütevazi olacak. insanım şaşırırım şaşırdığımda nefsim gibi beni ikna etmeyecek vicdanım gibi uyaracak. akıllı olacak. pratik olacak. tanıdıklarında "ya bu cocuk zaten akıllıydı kendi gibi birini bulmuş" diyecekler. İffetli olacak. benden başka yabancı bi erkeğin gözüne bakmayacak.

ben ona baktığımda kendimi bulmalıyım. o da bana baktığında kendini bulmalı. onunla evlendiğimde cennet bahçesinden bi köşede gibi hissetmeliyim... Varlığımı ona armağan edebilmeliyim...

daha yazarım da yeter

2|1
    0|0
  • yok öyle bir kadın, biri çıkar dan diye yamulursun, biri çıkar ince ince kayar gönlün anlayamazsın yamulursun, biri çıkar hiç umrun değildir gidiyorum der yamulursun, bunun nasılı neleri de yok, gönül bu istediğine konar, sen de ya arı olursun ya sinek, her halükarda vızlarsın, ya toprağını sever çiçek açar, ya çürür b*ku çıkar.

1|0
    0|0
  • ne o hergün sana aşık olabilir nede sen onun istediği tarzda bi kadın olabilirsin zaman gelecek sen ondan o senden sıkılıcaksınız aşk sönecek çünkü adaletini s.ktiğimin dünyasının bi kanunu var herşeyin bi başı vardır bide sonu...

0|1
    0|0
  • Bir kadının gercek sevgiyi bilmesi önemli. Gercekten de sadık olmalı ve gözü benden başkasını görmemeli derim. öyle ilgili olmalı ki.Gercekten de ilgisi cok yüksek olmalı

0|0
    0|0
  • valla her sabah ben yüzümü yıkarken bi elinde kahve bi elinde havluyla bekliyor yüzümü yıkamamı bitirmemi, sonra havluyu uzatıyor, ben yüzümü silince de kahveyi uzatıyor.

ben işsizken o öğrenci olmasına rağmen cebime para bile koydu. evini bana açtı.

ben basit bi döner kesicisiyim, o hukuk okuyor.

Allah herkesin gönlüne göre versin, Allah sevenleri ayırmasın.

0|0
    0|0
    • Amin...Hakikatli kızmış gerçekten...Nedir sendeki özellik merakettim.Çok mu yakışıklısın,çok mu iyi yürekli ya da kısmetli?Bunlardan biri olması lazım sende..Çünkü yaptığın tarif bu devirde hayal gibi bişiy..Sanırım gerçekten sevgiye değer veren bir kıza çatmışsın.Keşke herkes sevgiye bu kadar değer verse ve egoist olmasa yani dürüst olsa..yalan da egoistlerin seçimidir çünkü bence... Allah sizi de birbirinizden ayırmasın...

• amin, saol.

1- çok yakışıklı olduğumu sanmıyorum, bence tamamen gönül işi, geldi bana kondu, benimki de ona.

nasip kısmet işi bu.

2- sevgilim türk değil, polonyalı.

3- Allah herkese en hayırlısını versin.

• efendi ağırbaşlı bakire

0|1
    0|0
  • boyle olursa konusmaya gerek yok: link

0|1
    1|2
  • Yaa onu açıklaması kolay değildir ve o anca özel üretimle olur, dünyada öyle bir kadın bulmak zordur yani.

0|1
    1|0
  • Raskolnikov88 in dediği gibi.

0|1
    0|0
  • Bedeninin bakire oLması onemlı deqıl Ruhu o...u oLmasın yeter ona tapmam için..

0|0
    0|0
  • alçak gönüllü dik duruşlu sevecen ama ateşli çılgın ama yeri geldiğinde sakin ve hanım hanım bu kadın bir mağbettir

0|0
    0|0
  • ruh ikizini bulması gerekıyor kalplerın asla aldatmaması gerekıyo bence böyle :)

0|0
    0|0
  • yok be öyle bişi:D

0|0
    0|0
  • istanbul gibi

0|0
    0|0
  • ne söylesem yalan olur

0|0
    0|0
  • Sadık olucak, dürüst sevicek, ağırbaşlı olucak, beni kendim yapıcak

0|0
    0|0
  • kadın nasıl olmalı diye bişey söz konusu bile olamaz..sonuçta aşk bu ota da ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...