Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi hakkında ebeveynler nasıl davranmalı?

Aranızda bu popüler diziyi izleyen var mı şu an? Az önce çok korkunç bir sahne vardı (bana göre çok korkunç) Nihal adında bir kız var ya Mete"nin sevgilisi. Kız hapishaneye düştü ve kadının biri tuvalete götürme bahanesiyle kızı tuvalete kapatıp sivri bıçağı en az 10 kez kızın suratına feci şekilde sapladı. Kızın surati fena olmuş. Bide düşünün ki bu diziyi bu saatte küçük çocukların izlediği. Sizce nasıl bir yöntem uygulanmalı? Ebeveynler nasıl davranmalı bu durumda? Dizi izlenmeli mi yoksa izlenmemeli mi? Ben bile korktum bir bardak su içtim. :D

0|0
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• dizi müdavimi değilim. öyle arada yemek yerken falan bakarım(ben opera dinlerim, kitap okurum falan durumları da yok. bilgisayarın başındayım sadece).. bir kaç gün önce tv'ye bakıyordum yine öyle. pis 7'li diye bir dizi vardı. dizi de lavuğun biri, kızın birini tehdit ediyordu. kızın fotoğrafını mı çekmiş ne halt yemiş bilmiyorum. neyse işte kıza şantaj yapıyordu. kızı zorla öpüyordu falan..

şimdi bunu izleyen ergenler benim gibi "ulan sizin yazacağınız senaryonun..." demez diye tahmin ediyorum. sadece izlediklerine özenirler.. yani her dizi de bir haltlar var. kesinlikle ama kesinlikle izletilmemeli bu diziler. zaten şu an neslimiz çöküş içinde. ahlak, akıl falan hepsi çöküyor.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Annem yeni eve geldi, açtı diziyi. Bende bir gözüm pc.de bir gözüm tv.de.

Vay be, gayet aile dizisine uymayan bir vahşet olmuş. Sonra efenim niye seri katildir niye psikopattır diyoruz :) Şaka bir yana, bizim diziler pek çocuklara göre değil. Onlar başka şeyler izlese daha iyi olur.

1|0
    0|0
  • madem onu da izliyorsun neden buraya yazmadın :))) link

0|0
    0|0
  • yer gök aşk dan gerisi yalan...

1|0
    0|0
  • komunistler dizi yapmış işte !

1|0
    0|0
  • işte bunu istiyorlar...

dizilerle yatıp kalkacak kadar, düşünemeyecek kadar aciz olmamızı istiyorlar.

izlemeyin efenim olsun bitsin, KİTAP OKUYUN

0|1
    0|0
  • izlemiyorum valla

0|0
    0|0
  • bir çocuğun o saatte o diziyi izliyor olmasında, dizi yapımcıların değil de ailesinin suçu var. bizde de çocuk var gayet de yatağında uyumaya çalışıyordu. 10'da hangi çocuk uyur ki. annem de izliyordu, o sahneye bende denk geldim.

0|0
    0|0
  • abartılı drama yapıyorlar. bazı abartı sahneler dakikalarca sürüyor. en iyisi çoluk çocuk varken o kanalı hiç açmamak.

0|0
    0|0
  • nesil öyle bir beyin yıkamasına maruz kalırki, muhteşem yüzyılar boyunca tarihi saptırılırki, öyle bir geçer zamanki artık yapacak hiçbirşey kalmaz ahlak nesil çöker giderki vah bile diyemeyiz halimize.

0|0
    0|0
  • bence ebeveynler o diziyide izlememeli izletmemeli

0|0
    0|0
  • bebe becik o saate uyur..ben kıza neden bıcak batırdı onu merak ettim..

0|0
    0|0
  • şu an izliyorum

0|0
    0|0
  • ebeveynleri bilmem ama dizi bir an önce bitirilmeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• hayır izlemiyorum ve bu tip izleyiciye bi faydası olmayan dizilierin yayından kaldırılmasını istiyorum.

1|0
    0|0
  • İzlemiyoruz ve mutluyuz :D

0|0
    0|0
  • Abartıyorlar artık bazı seyleri.. Toplumsal sorunları yansıtayım derken daha buyuk sorunlara neden olucaklarından haberdar değiller.

0|0
    0|0
  • ona kadar daha bir sürü dizi var.. İffet çok mu iyi ya da fatmagül.. O yüzden anne babalar her konu da dikkatli olmalı bence...

0|0
    0|0
  • ben tv yi sadece haberlerde izliyorum. inşallah benim çocuğumda dizi izlemeyecek. seçerek nasıl izlenir diziler alemi nedir öğreteceğim ona

0|0
    0|0
    • Keske herkes umursar olsa böyle durumlari

• napalim öyleyse :( gazete ve tvden baska bisey yok

• var internet gibi bir nimet var elimizin altında eğer kullanmasını bilirsek. seçici izleyici olmak var eğer seçmeyi bilirsek sorgulamak var sağı solu koyverip cidden sorgulayabilirsek satır satır yazılmış romanlar var her dalda okumayıbilirsek radyolarda gerçekleri anlatanlar var dinlemeyi bilirsek

• izlemiyorum izlememeliler bukadar saçma şeyleri bence

0|0
    0|0
  • izliyorumm ve dediğin sahneyi gördüm bnce küçük cocuklar izlememeli

0|0
    0|0
  • ben izlemiyorum izletmiyorumda

0|0
    0|0
  • çocuklaar 21:00 da uyumalı

0|0
    0|0
    • Zaten 21 civariydi o sahne :s

• Benim yigenim 3 yasindayken ablam s tv de mafia dizisi bakmisti cocuk da bazen izliyordu en sonunda biseyler yaptik kanali hep degistirdik napalim

• evet evet kesinlikle hemen kapıyolar ne kadar kötü şey varsa.

• o sahnede içim bir kötü oldu :/

0|0
    0|0
  • onceden izliyordum ama simdi izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben hiç dizi izlemiyorum

0|0
    2|1
  • bu saatte küçük çocukların uyuması gerekmez mi zaten?

0|0
    0|0
Yükleniyor...