Fbnin kendini cumhuriyetin son kalesi olarak görmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

öncelikle bjklı fbyi tebrik ederim şampiyonluğundan dolayı

kendilerine ilk önce fb cumhuriyeti dediler şimdide T.C.nin son kalesi son savunucuları olarak görüyorlar.

link

sözlere bakar mısın

Tüm umutlar tükenince,

Bir bir kaleler düşünce

Son kalesisin yurdumun

ben fbye yakıştıramadım ne yani fb dışındaki tüm herşey bu ülkede satıldı,yıkıldı mı

saçmalamayın ya

ve kimse Atatürkü cumhuriyeti Kurtuluş savaşını kullanmaya kalkmasın bu ne ya siz futbol kulübü müsünüz yoksa siyasi parti mi?

siz ne düşünüyorsunuz bir kulübün bu söylemleri normal midir?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ne Cumhuriyeti,ne Atatürk'ü ya? Sırtını tamamen tayyibe dayamış bir takımın,Atatürk ve Cumhuriyetten falan bahsetmesi gerçekten çok komik.

Tayyip olmasa şike yapmak cezasız kalırmıydı? azizin cezası kesinleştiği halde hala elini kolunu sallayıp gezebilirmiydi? fenerasyon ve tüm kurulları aynen bir emir eri gibi fener lehine çalışabilirmiydi? fener şampiyon olabilirmiydi?

2|2
    2|1

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 2

• çok saçmalıyolar şike yapmış bir takımın adalet araması komik .

0|2
    1|1
    • bence de şike yapmışlar ama onu geçtim hadi o ayrı.cumhuriyetin son kalesiyiz demek nedir yahu

• kendilerini avutuyolar boşver ben takmamaya çalışıyorum Türkiye Cumhuriyetinin son kalesi şikeci bir takım olamaz zaten..

• yav he gsli he

1|0
    0|0
Yükleniyor...