Futbol üzerine beyin jimnastiği...

her maça giden koyu bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçeli dostlarımızın haklı şampiyonluğunu kutluyorum.

Siz de kutladınız mı ebedi dost ezeli rakiplerinizi ?

Fair play size ne hatırlatıyor ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• samimi olduğunuza inanmalımıyız yani daha dün Beşiktaş açıklama yaptı diye demediniz şey kalmadı açıkcası samimilinize inanmıyorum.

1|0
    1|0
    • beşiktaşın yaptığı fair play falan degıl yunus kardeşim. o günde söyledim tamamen Gökhan törenin olayını örtmek için yapılmış bir çıkış ki çarşı grubuda gerekenı yazdı bu konuda.

diğer yazılarımı okursan Türkiye de iki büyüğün olduğunu fenerbahcenın Avrupaya gıtmemesınden dolayı olan zararları açıklamıştım.

samimiyetime inanmak veya inanmamak senin elinde, ama tebrikler ;)

• inandım dostum azda olsa teşekkür ederim bu arada :)

• teşekkür ederim dostum :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Rem Beberuhi Ado ve Tuzağı tebrik ederim diğerleri tırt

0|0
    0|0
  • Kutlamadım ama hakettiler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tebrik ettim

0|1
    0|0
  • Her maça gidip fanatik biri olarak Kutlamıyorum.

Ali samiyenden beri giderdim ama asla feneri tebrik etmem.

Onlarda etmezler eşittiz.

Dostluk diye birşey yok onlar laftan ibaret.

1|0
    0|2
  • Helal olsun valla, o kadar sıkıntılı bir yıla rağmen dimdik ayakta durup şampiyonluğu eze eze aldılar, tebrikler. Seneye Galatasaray'ın şampiyon olması dileğiyle. Bari bizde bu sezon Ziraat Türkiye Kupası'nı kaldırsak iyi olacak, sevinelim biraz.

0|0
    0|0
  • Şükrü saraçoğlunda ışıklar açıkken alsaydık bizde o şampiyonluk kupasını şimdi bende onları tebrik ederdim. etmiyorum tebrik falan...

0|0
    0|0
  • Bende kutluyorum GS lı olarak. Sonuc olarak futbol kazandı sonuc olarak ezeli rakip kazandı. Bu gs ı belki daha hırslı yapacaktır aynı şekilde beşiktaşıda. Hakettikleri bir şampiyonlk oldu tebrik ediyormm

0|0
    0|0
Yükleniyor...