Türkiye futbol tarihindeki en iyi futbolcu kimdir?

Sizce en iyi Türk futbolcu kimdir?Objektif olun arkadaşlar,cevap verirken lütfen formalarımızı çıkaralım :)

• Sergen Yalçın
    11% (10)24% (25)18% (35)Oy Ver
  • Tanju Çolak
    15% (13)15% (16)15% (29)Oy Ver
  • Hakan Şükür
    38% (34)22% (23)29% (57)Oy Ver
  • Metin Oktay
    35% (31)36% (38)36% (69)Oy Ver
  • Bülent Korkmaz
    1% (1)3% (3)2% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
17|44

En İyi Erkek Görüşü

• metin oktay , şeytan rıdvan , aykut kocaman , şifo mehmet , tanju çolak , metin , ali , feyyaz , hakan şükür , ilhan mansız , arif erdem , hasan şaş , tugay kerimoğlu , rüştü rençber daha birçok şimdikiler futbolu para için oynuyor pislik yapmak şov yapmak için oynuyor mesela ben bir fenerbahçeliyim emre belezoğlundan nefret ediyorum o kadroda olunca maçı izleyesim gelmiyor siz ne düşünürsünüz bilmem

0|1
    0|0
    • Bende sisin gibi dusunuyorum, saydiginiz isimlerin cogunu taniyorum ve futbolcu olarakda takdir ettigim kisiler,:)) Ama buyuk br futbul fan i degilim :) Bu yuzde bir erkek kadar bu konu hakkinda yorum yapamadim,:(

• Olsun o kadar yapman yeterli :)

Kızlar Ne Diyor 17

• sen buraya dört şık koymuşssun sana onlara göre bir sonuc cıkarayım sergen yalçın dördüncü çünkü iyi bir futbolcu olsada gece hayatı çok bir adamdı ve çalışmaları çok takmayan ama yeteneği kesinlikle var üçüncü bülent korkmaz ona gelince o da iyi biroyuncu ama bu oylamada üçüncü hakan süper bir santrafor ve muhteşem gollere sahip bir oyuncu ikinci tanju bu adama denielecek laf yok hem futbol hem ozel hayatında hızlı birinci tabiki metin oktay bu ulkedekı cogu ınsanın gozundekı bırıncı adamdır o hepte oyle kalacaktır ...

0|0
    0|0
  • Lefteri göremedim sanki? Yoksa bana mı öyle geldi? (!)

0|0
    0|1
  • Metin Oktay

0|0
    0|1
  • Metin Oktay'ı bilmediğim için Hakan Şükür dedim.

0|0
    0|2
  • Bence Drogba

0|0
    1|1
  • Metin Oktay'ı izleme şansım hiç olmadı babam efsane der hep :) bu arada Bülent Korkmaz'ı seçeneklere hangi akla hizmet koydun :D

0|0
    0|0
  • Hakan Şükür dedim

0|0
    0|0
  • Duruşu konuşan ADAM.

METİN OKTAY.

0|2
    0|0
  • Metin Oktay dedim

0|0
    0|0
  • futbolu en son takip ettiğim zaman semih gol kralıydı.

0|0
    0|0
  • Metin Oktay

0|0
    0|0
  • Metin Oktay

0|0
    0|0
  • Taçsız Kral Metin Oktay.

0|0
    0|0
  • Metin Oktay...

0|0
    0|0
  • Sergen Yalçın

0|0
    0|0
  • hakan şükür dedim

0|0
    0|0
  • Metin Oktay

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• yetenek olarak Sergen,istikrar olarak Hakan

1|1
    0|0
  • Formaları çıkartalım diyorsun ama bir tane Fenerbahçeli futbolcu yok bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

0|0
    0|1
  • Alpay Özalan ? Lefter ? Rıdvan Dilmen ? Rüştü ? Hami Mandıralı ? Oktay Derelioğlu ? Bu oyuncular nerde?

1|2
    0|1
  • Bence Lefter...

0|1
    0|1
  • namı diğer Bazuka Metin :))) tabii ki Metin OKTAY

0|0
    0|0
  • Metin oktayi izleme sansim olmadi ki o zamanki futbol ile simdiki arasinda daglar kadar fark oldugu asikar.

Sergen yalcini izlemek bir zevkti benim icin ama gununuz futbolunda Sergen tarzi futbolculara yer kalmadi.

Bir santrafor da olmasi gereken bircok ozelligi kendinde barindiran ve hala bir Hakan Sukur arayisi icinde olan Turk futbolunu dusunursek.

Hakan Sukur diyorum.

0|0
    0|0
  • Dünya gözüyle izlediğim en iyi Türk futbolcu Sergen Yalçın, faal olarak futbol yaşantısına devam eden olarak söylersek Arda Turan.

0|0
    0|0
  • seçenekler çok yanlış...metin oktay varsa diğerleri ancak top toplayıcı olur...fenerden sinyor bartu olabilirdi mesela ya da lefter...bjk denince baba hakkı mesela...ama şuanki mevcut seçeneklerde tabiiki açık ara metin oktay...taçsız kral ilk aşkıydı galatasaray

0|0
    0|0
  • Feyyaz Uçar neden yok? Tabikide Feyyaz

0|0
    0|1
  • Metin Oktay ve Tanju Çolak zamanında ben küçüktüm. Onların dönemine aklım ermez. Ancak benim zamanımın en iyi Türk futbolcusu Hakan Şükür'dür.

0|0
    0|0
  • gelmiş geçmiş en iyi futbolcu tanju çolağı bile geçen tek bir adam vardı galatasarayda adını tarihe yazdırdı vurduğu toplarla fileleri delen adam olarak uğur tütüneker di...

0|0
    0|0
  • Metin Oktay

0|0
    0|0
  • Selçuk inan :)

1|1
    0|0
  • Metin Oktay'dır.

Çünkü bu ülkede hiç bir futbol adamı, kafasına göre varoş bir mahalleye gidip, insanlarla tarlada top oynayıp, sonra da tüm parasını çoluk çocuğa elden dağıttıktan sonra Murat 131'ine binip geri dönmedi..

Nur içinde yatsın..

0|0
    0|0
  • Metin Oktay

0|0
    0|0
  • Şifo mehmet

1|0
    0|1
  • Metin Oktay ruhu şaad olsun..

0|0
    0|0
  • Ver Lefter'e yaz deftere

0|0
    0|0
  • sergen yalçınn.

0|0
    0|0
  • Kırdığı rekorlar,oynadığı takımlar,aldığı ödüller,gol krallıkları,milli takımda oynadığı mac sayısı ve attığı goller,... göz önünde bulundurulursa hic süphesiz Hakan Şükür

0|0
    0|0
  • Metin Oktay

0|0
    0|0
  • Metin oktay :)

0|0
    0|0
  • en yetenekli tartışmasız sergen yalçın.. en iyisi can bartu

0|0
    0|0
  • Bana göre milli takım ve takımlarındaki performansa göre bildiğim oyunculardan hakan Şükür. Tarafsız olmak gerekirse. Metin oktayo da çok iyi futbolcu diyorlar fakat seyretmediğim için bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Tartışmasız Metin Oktay.Hem kişiliği hemde futbolculuğu onu örnek bir sporcu yapıyor.

0|0
    0|0
  • Sende pek objektif olamamışsın ya neyse.

Rıdvan dilmen

0|1
    0|0
  • Metin Oktay

0|0
    1|0
  • Çok zor ama kral metin

0|0
    0|0
  • hakan şükür ve tanju çolak kuşkusuz ardada iyidi ama gitti

0|0
    0|0