Bodyci abilerim bakabilirmii

Şimdi abiler ekto mesoyum ama agırlıklı olarak ektoyum ince kemikli bir yapim var ve kilo alamiyorum boyum 1.77 kilom 63 sizce boyuma oranla nasıl kilom

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Valla nasıl oluyo bilmiyorumda benim diyetimi uygulayabilirsin kardeşim :D

kilo vermek için yaptığım diyette nedendir bilinmez hergün 200 gram kilo alıyorum :D yediğim şeylerin kalorisini hesaplayıp yaptığım egzersizlerin kalorisini çıkartıyorum normalde hergün 200 gram kilo vermem gerekirken 200 250 alıyorum :D

bu sabah 500 gram almışım ne mutlu bana :D

çıldırmak üzereyim ya la :D eşşekler gibi çalış antreman yap didin üzerine bide kilo al oy psikoljim bozuldu :D

0|0
    0|0
    • Valla neleer yapiyom olmuyo yaa benim yediklerimin onda 1ini yesen ayda 5 kilo alirsin kilo alamiyorum ama vücut yag oranim 100de 17 lerde aklimi kacircam :D

• İç yağlanmadır o.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• zayıfsın en azından bir 72 olman gerek kilo alamıyorum yok derhal bir salona yazıl ve çalışmaya başla eğer iyi beslenemiyorsan da suplament kullan...

0|0
    0|0
    • Salona gidiyorum sabahları 5 tand yumurta yiyorum protein agirlikli besleniyorum kaebinhidrat tozuda aliyorum ama zerrre kilom artmiyo

• bak ben ektonun hasosuyum ben bile 56 kilodan 72 kadar geldim.ama hareketsizdim ben.sen herhalde çok hareket ediyorsun ayrıca günlük kilonun 2 katı kadar protein alman lazım o da nerden baksan 12-15 yumurta eder.

• eyer durumun zafiyet derecesındeyse proteyın tozu ve balık yagı onerırım

0|0
    0|0
  • boyuna göre bir 10 kilodan fazla kilo alman lazım

0|0
    0|0
    • Olmuyor hocam paarzit falan baktirdim yok sabahlari peynir domates yumurta hergün 5 tane haslanmis yimurta yiyorum ögle yemeginde proteinli gidalar tketiyorum gainer kullaniyorum yok yok yok gene yok alamiyorum cildircam ama yag oranimi hesapliyorim 100de 17 yag oranim var bu boyda olmam gereken kiloya bakiyorum 72 cikiyo ben 63 üm

• Dostum kafaya takmazsan alırsın bende de aynı sorun vardı.Stresten uzaklaş.

• Kilon düşük vücut kütle indeksini biliyor musun ?

0|0
    0|0
  • biraz alsan iyi olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...