Şampiyonluk yakın, meşaleleri yaktınız mı?

Şampiyonluk geldi... Akşam kadıköy'de, mabedimizde kimler olacak? Biz kalabalık bir grup olarak sabaha kadar cadde de olmayı düşünüyoruz.. Buradan var mı hiç kutlamalar için kadıköy'e gitmeyi düşünen ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1 saat sonra çıkıyorum karşıya gideceğim arkadaşları bekliyorum üzerimde forma elimde bayrakla :)

0|1
    0|0
    • Tühhh ^^ @@@@@@@

• çok kalabalıktı maçlokil yahu normal kapasitesinin çok üstünde aldı adam gelmesinler diye 75 tl yaptı girişi hala insanlar geliyordu bizde zaten 70 de çıktık maçta çok sıkıcıydı zaten beşiktaşta 2-0 mağluptu kızıltoprağa indik

• teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 4

• Fener bahçem benimmm biricikk sevgilimm :D !

0|1
    0|0
    • Söyle senden başka kimim var benim! :D

• tebrikler tuzak en çok sevdiğim fenerliler arasındasın REM beberuhi ado var gerisini sil at

• Hayırlı olsun efenim.

Bize fark etmez her türlü CL.

0|1
    0|0
  • Meşaleniz sönsün

0|0
    0|0
  • fenerbehçenin forvetleri iyiydi bu sene

0|0
    0|0
    • Teşekkürler meleğım :* <3

• seviyesizlere hakettiği değeri vermeli

• Anlaşılan kraliyet ailesinden birisiyle konuşuyorum.. Seviyemizi bilmek gerek ne demeli..

Erkekler Ne Diyor 4

• cArşı meşaleye karşı.tebrikler

0|1
    0|0
  • Bu senenin asıl şampiyonu Fenerbahçe'nin arkasından 2. olan takım olacak, açık ve net.

Şampiyonlar ligine gitmeden gelen şampiyonluğun Mk..

0|0
    0|1
    • Şampiyonlar ligi, kupa, para vs. den daha önemli şeyler vardır.. Şike şike adam olmayı öğretmek gibi..

• Aynen, Aziz diğer takımların oyuncularının parasını bile ödeyebiliyor onda para bol asdfh

• :) ahahahha komik çocuk :)) avunun ;)

• Anca stadı yakar sizinkiler.

Neyse kutlamaya gitmeyi düşünmüyorum belki bilet bulursam arkadaşa götürürüm sadece okadar. Kadıköyle alakalı durumum yok.

0|0
    0|1
    • Bilet bulmanın imkanı yok.. Stadı bilmem de İstanbul'un yancağı kesin ;)

• Ya bilader benim kuzenimde var bir ton bilet sen hala diyorsun ki olmaz.

hatta 2 tane veriyim dedi sana,sevgilisi gidecekti onunda.

yalan söylücek değilim ya sana.

Pardonda nereye yapamıyolar.? Kendim 2011 yılındaki şampiyonlukta en az 100 -150 kişilik gurub dövdük hatta bayrağı bırakıp kaçtılar nasıl yapamıyolar.? Her grubuda saldırıyolar valla yeterki gelsinler

• Haklısın bilader bizde alemdarlık ata mesleği.. ;)

• Bence boşuna gitme. Üzülürsünüz. Benden sana bilge tavsiyesi.

1|0
    0|2
Yükleniyor...