Kaslı Kadınlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

Kaslı kadınlar size de itici geliyor mu ? Ben nefret ediyorum kadında kas olmasından.Erkek vücudu gibi.Benim kadın anlayışım naif,zarif,hoş ve kibar.Kendimde de bu özelliklerin olmasına çabalıyorum,konu çok dağıldı ama asıl sorumu başta sordum zaten.Cevaplarsanız sevinirim fikirlenirizi öğrenmek istiyorum.

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Acayip iğrenç. Hiç hazetmem.

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• kadınlarda testosteron hormonu erkeklerdeki gibi değildir ondan onların erkekler gibi kas yapmaları çok çok zor aşırı takviye lazım .

Erkek ya da kadın uzun yıllar düzgün bir şekilde hayatını idama ettirmek 40 yaşında çokmemek istiyorsa Egzersiz muhakkak yapmak zorunda 2 kilo dambıl ile yaptığın idman seni öyle düşündüğün gibi kaslı bir görünüme sokmaz

Gördüğünüğz sporcularla karşılaştırmayın

Şu kızı beğenmiyorum diyen varsa bilmiyorum artık link

1|0
    0|0
  • Lucescu´nun en büyük özelliği taktiğine göre takım kurması değil,takıma göre taktik kurmasıdır büyük hocalıkta budur.

1|0
    0|0
  • Aşırı derece olmadığı surece gayet çekiciler

i.tmgrup.com.tr/es/galeri/kadin/erkekleri-kiskandiracak-baklava-kaslar/005.jpg

1|0
    0|0
  • iğrenç kadın dediğin kadın gibi olmalı ister göbeği olsun ister göğsü sarksın isterse balık olsun

1|0
    0|0
  • Kas olmasın yağda olmasın Fit olsun güzel olsun yeter gerçi böyle olanlarda bize bakmıyor vay adaletini dünya neyse hayalimde kaslı kadın olmadı fit güzel kadın oldu :) :/ :(

1|0
    0|0
  • ben uzun yıllar bu sporu yaptıgım içindir belki bilemiyorum ancak fit bayanlar çok çekici geliyor.. spor yapan bayanların vucut hatları daha orantılı daha diri ve daha esnektir.. özellıkle squat yapan bayanların bacakları kalçaları çok düzgün çekici bir görünüme giriyor..

0|0
    0|0
  • Kıskançlık mı var acaba :) Vıcık vıcık yağlı olmasından iyidir.Ayrıca bacaklardaki kasların şekilli ve sert olması gayet hoş bence.

1|0
    0|0
  • İstinye Park'ta kaslı kadınları birarada görmüştüm ama birtanesi var ki DEV bir kadındı hem Pro-Body'ci üstelikte 2.04 cm boyunda 162 kg ağırlığında olduğunu öğrendiğim, beni tek eliyle kolaylıkla havaya kaldırıp sıkarak nefesimi kesecek, gövdemin 2 katından daha kalın güçlü bacakları arasında sıkıştırıp öldüredebilecek güçte olağan üstü bir kadındı.. Stand kurulmuştu tanıtım amaçlı; Kadınlar arası Amerikan Güreşinin Türkiye'de tanıtılıp yaygınlaşma etkinliği için Amerika'dan gelmişlerdi gözlerim en irisine takıldı herkes gibi.. Altında deri tayt üstünde deri çapraz atlet başında haki yeşili bandana savaşçı gibiydi, üstelik yüzüde epey güzeldi yani, bense 1.59 boy 48 kg rüzgarla savrulan bir ERKEĞİM :) Sonuçta bahsettiğim dev kadın bile gelse dövebilirim erkeğin gücü başkadır erkek erkektir sonuçta.! Ben kendime güveniyorum.. . D

0|0
    0|0
  • eti sıkı olmalı ve kas değil ancak fit olmalı derim

1|0
    0|0
  • hiç hoşuma gitmiyor kadın dediğin balık etli olcak tercih meselesi ;)

1|0
    0|0
  • Fazlasıyla iticiler.

1|0
    0|0
  • Kas kadına yakışmaz

1|0
    0|0
  • erkek gibi iticilerr

1|0
    0|0
  • kadina kas yakismiyor bence, fit olsun yeter :)

1|0
    0|0
  • çok belirgin ya da erkek gibi durmadıkça olabilir ama kadın dediğin zarif olacak.

1|0
    0|0
  • çok sıkı ve diri vücudu olabilir bu hoş ve güzel bir şeydir ama kaslar belirginleşmeye başladı mı seksiliğini kaybeder bir kadın. kesinlikle sporu sıkılaşma programıyla yapmalı bir kadın. kaslı kadınla zaten çıkmam. beni dövebilecek bir kadınla tartışamam bile ya sevgilisinden dayak yiyen erkek mi olur?

1|0
    0|0
  • Kaslı kadın. bazıları çok seksi olabiliyor bilemem...

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kaslı değil ama sert vücütlu olmasında yarar var. bıngıl bıngıl sallanacagına bacak kaslarının olması gayet hoş görünür. bir futbolcu kadar kaslı değil tabi

4|0
    0|0
  • Kaslı kadın deyince erkekler erkek gibi kaslı kadını düşünüyorlar.

Hafif göbek sorun olmaz diyorlar ya .Getir plajda bir hafif göbekliyi bide hafif kaslıyı bak bakalım hangisini kesiyorlar

2|0
    0|0
  • Aşırısı tabi kötü ama ben erkek olsam kaslı kız arardım şahsen çok daha çekici oldukları kesin

1|0
    0|0
  • Çok iticiler ayol

1|0
    0|0
  • bencede hoş durmuyo

1|0
    0|0
Yükleniyor...