Fatih Terim´mi Mircea Lucescu´mu Hangisi Daha İyi Teknik Direktör?

Bu arada Lucescu dün gece Galatasarayla Görüşme yapmak için İstanbula gelmiş büyük ihtimal gelecek sezon Lucescu Galatasarayın yeni hocası olacak sizce Lucescu´mu yoksa Terim´mi daha iyi hoca?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• lucescu'nun yanında kusura bakmayında pek bişey ifade etmiyor .

adamın shaktar'A gittikten sonra yaptıklarını hepimiz biliyoruz .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• mircea lucescu

0|0
    0|0
  • Böle bir kıyaslama yapmam öncelikle. Sorduğun soru GS de hangisi daha iyi ise tabiki İmparator ama şuanki durumda luce gelsin iyidir yani ama ben Şenol Güneşte Güneş diyorum Türk hoca gelsin Denizliyi getir yahu hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • Lucescu´nun en büyük özelliği taktiğine göre takım kurmak değil,takıma göre taktik kurmasıdır büyük hocalıkta budur

0|0
    0|0
  • Lucescuyu alan takım abat olur şuana kadar olanlar gibi Lucescu sadece teknik direktör değil futbolun bilim adamıdır

0|0
    0|0
  • Mircea Lucescu benim gözümde dünyanın en iyi teknik direktörü. ancak inanılmaz maliyetli ve oyuncu transferi gibi Donetsk'e de yüklü miktarda para ödemesi gerekiyor alacak takımın.

0|0
    0|0
  • ayrım yapmak cok zor

0|0
    0|0
  • tabi ki fatih terim ama şu durumda fatih terim olamaz bu yüzden en iyi ihtimal Luce.

1|1
    0|0
  • lucescu alır :)

0|0
    0|0
  • lucescu'nun futbol anlayışı mancini'den çok farklı değil fazla beklentiye girmeyin :)

0|0
    0|0
  • Lucescu Terim'e tur bindirir

0|0
    0|0
  • Lucescu tabiki..

0|0
    0|1
  • Fatih Terim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Terim'in yerini kimse tutamaz ama millette bir tutturmuş Lucescu da Lucescu..Öyle bir iddia yok arkadaş Mancini'yi göndermeye bir tarafı yemez bizim yönetimin.

0|0
    0|1
  • lucescu fazla bir harcama yapmadan da başarılı olabiliyor.fatih terim de iyi ama lucescu daha iyi sanırım

0|0
    0|0
  • luces daha iyi

0|0
    0|0
  • Fatih terim kraldır

0|0
    0|0
  • lucescu tabiki

0|0
    0|0
  • terim .