5 ayda 20 kilo verembilir miyim?

5 ayda 20 kilo verembilir miyim? spor salonuna gidiyorum haftanın en az 5 günü ve yediklerime içtiklerime dikkat ederek verebilir miyim?

Güncellemeler:
73 ten 53 ye inmeye calısıyorum boyum 1.68 iyi mi?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Haftada bir kilo ideali ama sen 60 ile 55 arasına gelsen yeter,

0|0
    0|0
    • hafta 1 kilo versem ayda 4 kilo verirm 4 ayda 20 :D

• 5 ayda fit olurum o zaman aşağı yukara spor salonuyla?

Erkekler Ne Diyor 9

• bence 60 kilo ol clız gibi olma ayrıcada zor verrirsni almak mı zor vermek mi zor anlamadım

0|0
    0|0
  • Eğer ideal kilona artı olarak aşırı kilon varsa (ideal kilo hesaplamadan öğrenebilrsin) Rahat verirsin ama sen o 20 kiloyu 5 ayda almadın o yüzden 5 ayda 20 kiloyu vermeyi hedefleme :)

0|0
    0|0
  • İyi de öyle ani kilo kayıpları sarkma yapar istiyorsan yaparsın ama zor değil.

0|0
    0|0
  • verebilirsin azimli olman lazım

0|0
    0|0
    • evet basladim mi sonu nasil getiricem korkuyorum :( 73 kiloyum 53 e inmem lazım bu kadar iradeli miyim bilmiyorum :(

• verirsin sıkı çalışman lazım

0|0
    0|0
  • Normalde olman gerekenden 20 kilo fazlaysan evet verebilirsin değilsen zor.

0|0
    0|0
    • nasıl yani?

• Sen 5 ayda 20 kiloyu çok zor verirsin. Benim arkadaşım 1.57 kilo 57 diyetisyenle artı sporla haftada yarım kilo ancak veriyor çünkü verecek kilosu yok.

• ama benim vercek kilom var ve metabolizma hızı da bir etken

• çok rahat verirsin

0|0
    0|0
    • gerçekten mi mutlu oldum ):)) neler yapmalıyım spor dışında veya ne kadar calısmalıyım?

• çok yormaz mı vücudumu kitlen miyim sonra :D

• 1le başla o zaman bak ben hep çeyrek ekmek yerim yürürüm spor salonuna gidewrim :)

• verirsin bu azimle

0|0
    0|0
  • Evet verilebilir 5 ay uzun bir süredir ancak senin bu kadar istikrarlı olabileceğini sanmam yani 1 2 kilo verirsin sonra aman boşver deyip bırakırsın

0|0
    0|0
    • irademe nasıl sahip çıkacağımı bilmiyorum evet ama vermem lazım bırakmamam lazım...

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet ayda 4 kg verirsen mümkün

0|0
    0|0
  • Hadi hayırlısı gizli

0|0
    0|0
  • Verebilirsin ama 5 ayda 20 kilo fazla değilmi? neden 5 ay

0|0
    0|0
    • 1 ayda 4 kilo normal diye biliyorum neden 5 ay 20 kilo fazlam var ve onuda 5 ayda verebilirim diye düşündüm diğer eğitim senesinin başına fit olurum diye düşündüm :)

• yok hayır yaş aralığım yanlış 18 yaşındayım daha

• Cnm az kilo fazlan var 20 nerden çıktı sen 60 olsan idealsin

0|0
    0|0
    • ya idealde ben vay be kıza bakın falan olsunlar istiyorum 60 balıketli durucak ben ince olmak istiyorum

• Ben bir ayda 4 5 kilo verdim simdi vericek 7 8 kilom kaldı umarım veririm su ic cok yararlı aksam erken ye yemegini arada kilo vermen durursa normal beslenme duzeninie gir zamaninda 25 kilo verdim ben

Yükleniyor...