Gaziantepspor ne olacak

bu başkanın yüzünden takım hep kötüye gidiyor küme düşmeyiz imnşallah ama durumumuz ne olacak gaziantepspor hakkında yönetimi hocası ve başkanı hakkında siz ne düşünüyosununz enm son dün tsye yenildi ilk yarıda yenmiştik halbuki

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• gazıantepsız lıg dusunemıyorum,celal dogan baskanken cok basarılı ıdı,yorenızın ınsanları gazıantepspor adıyla prım yapmak yerıne gazıantepspor ıcın bırseyler yapsa bu halde olmazdınız!

0|0
    0|0
    • Halkın zaten neden diğer iller gibi destek vermediğini ve stadi doldurmadigini bende anlamıyorum lakin ibrahim kizili sevmedikleei icin olduğu yüksek ihtimal aday olmayacağım deyip tekrar aday oldu kulübe antepli üye yaptirtitmiyor hep urfali forma reklami bile vermiyolar bu adamin yuzunden

• Sergen o adama çok bile dayandi eğer o kalsadi üstlere oynardi :)

• evet 4 mac ust uste ıcerıde dısarıda kımlerı yendı oyle..

Kızlar Ne Diyor 2

• Kim antebin hocası :o sergen miydi ? :S

0|0
    0|0
  • Trabzonspor son haftalar kendine geldi G.Antep Sergen'in yokluğuna dayanamadı üstüne bu kötü yönetim de eklenince kötü sonlar kaçınılmaz oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kızıl olduğu sürece takım bu halde kalır.Konukoğlunun müdahale etmesi gerek

0|0
    0|0
  • hele hele hele anteplim gel yanıma dili datlım

Çifte telli çalıyor kalkında oynayalım.

Gaziantep yeni sezonda düzelir merak etme ;)

0|0
    0|0
  • Sergeni göndermekle büyük hata yaptılar aslında iyi bir takım Traore ve Cenk Tosun harika futbolcular iyi bir teknik direktöre ihtiyaçları var .

0|0
    0|0
Yükleniyor...