Ünlü Futbolcu G.toere ve ben

Gecen hafta g. töre bir clubda vuruldu. o clubda bende her hafta eglenmeye gidiyorum. Yanlız onun vurulduğu gün ben o club de yoktum. Ve onla uzaktan yakından alakam yok. H**riyet gazetesi onlan benim resmimi fotomontag yapıp, haber yayınlanış. Gazetenin anasayfasında " Gayrettepe kafası" diye geçiyor ve ortadaki kız benim. Redaksiyonu arayıp silmelerini istedim, ileticez dediler fakat silinmedi! Haber doğru ama resimler yani benim başka bir güm kendi çektiğim ve face de paylaştığım foto yu kapak yapmaları izin istememeleri, ve böylece beni aileme dahi rezil etmeleri büyük bir terbiyesizlik! Acaba dava açsam kazanırmıyım. Tazminat davası açsam ne olur?! Avukat parasına değermi?

0|0
08

En İyi Erkek Görüşü

• hiçbir şey koparamazsın üstüne bir de tehdit yersin :) her zaman gittiğin yerde fotoğrafının çıkmasında ne var ki? hakkını arayacak bir şeyin yok sonuçta adına fake hesap açmadılar yani sana ait fotoğrafı mekan fotoğrafı olarak kullandılar. fotoğrafın kaldırılması konusunda ısrarcı olabilirsin ama tazminat falan hiç sanmıyorum üstüne sen zararlı çıkarsın. ne koparsam kardır mantığıyla hareket ettiğin çok açık ama giren çıkan yine sana olur. boşa masraf ve zaman kaybı yaşama sakın.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Çok güzel çıkmışsın fotoğrafta ortadakimisin. Millet sevinir meşhur oldum diye sende haaa

Rezillik bir durumda yok eyleniyorsunuz işte. Yoksa ailenden gizlimi gidiyorsun oraya :)

Aç davayı kesin kazanırsın avukatının parasını karşılarlar tazminat alabilirsin, özür yazısı filan yayınlatırsın.

0|0
    0|0
  • Hakkini ara

0|0
    0|0
  • dava acarsan delillerin sağlamsa anasını bile bellersin cevreme rezil oldum cıkamıyorum diye maddi tazminat acarsın

0|0
    0|0
  • bu iş çok karmaşık, dava açsan kime açacaksın, arada olan yine sana olur

0|0
    0|0
  • bence önce bir avukata git durumu anlat. o sana yol gösterecektir.

0|0
    0|0
  • fotomontag dienstag freitag :D dava aç kazanırsın

0|0
    0|0
  • yalan inanmayın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...