Kapat

Kızlar evleneceği günü neden bu kadar hayal ederler?

Bence bu konuda bir açıklık getirmek lazım, evlilik

, düğün ve ilgili konularda heyecanın doruğu çıkmasının sebebini bilmek isterim!

0|0
10|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu icinden geleni haykırırcasına etrafına toplanmış insanların senin evleneecegini ve yüzlerindeki neşenin hatta senin de daha cok mutlulugunun zirve yaptıgını görebilmek icin yaşanan bir heyecandır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Maksat gelinlik giymek.Başka bi ilizyonu yok.

0|0
    0|0
  • kadın kendini cezbeden her olgunun hayalini kurar. kimisi gizindedir kimisi açığında..

0|0
    0|0
  • olm sende kızsın:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hayal kurmak bedava; beyin bedava, beyin bedava..

2|2
    0|0
  • Çocukken evcilik oyunlarından, pamuk prenseslerin mutlu sonlarından bu istek doğar. Büyüdükçe anne baba idolleri. Ortaokulda fen dersinde üreme olaylarını öğrenince merak başlar, bu nasıl oluyor acaba nasıl biriyle olacak daha sonra ergenlik yılları ve aile baskısından kurtulmak istersin. Bir çok arkadaşım zengin koca bulsak okumayacagim der hatta (= asıl konu bence merak ve annelik duygusu. Ben tanrının bu duyguyu tüm disilere verdiğine inanırım önemli olan onu ortaya çıkarmak..

0|0
    0|0
  • Ben hiç hayal etmedim şahsen :)

1|0
    0|0
  • benim niye bu konuda hayallerim yok acaba:S herşey zamanında güzel böyle şeyler için aceleci davranmayı yada erkenden hayal kurmayı gerekli görmüyorum

0|0
    0|0
  • bende merak edıyorum ozellıkle 18 19 yasında evlılık hayallerı gelınlık hayallerı kurmayı nasıl basarıyorlar

0|0
    0|0
  • hayalden ziyade kabusum oluyo çoğu zaman :D

0|0
    0|0
  • Şahsen ben haYal etmiyorum

1|0
    0|0
  • hayal etmiyorum bence öyle hayal edilecek bir şey değil.

0|0
    0|0
  • zengin koca fikri en bi heycanlı hayal çünkü <3

0|1
    0|0
  • sevdiğyle evlenick enden hayal etmesin insanın başına gelen süper harika bişey :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...