Protein tozu en az ne kadar sürede Geliştirir.

Öncelikle herkeze iyi geceler dilerim. sorum şu protein tozu alıcam fakat ve yaklaşık 45 gün kullanıcam sizce 45 günde iyi bir gelişme alabilirmiyim (7 aydır spor yapıyorum)

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Anatomine bağlı :) Protein + Body ile düzenli olarak çalışırsan 2 ayda tam kas tuttar. 3. ayda abs dediğimz yani mide kasları belli olur. 6 ayda sen istediğin kıvama ulaşırsın. ama dediğim gibi anatomine bağlı bıraktığın andada 3-4 ayda erirsin :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• iyi geceler öncelikle fizigine uygun bir toz seçmelisin mesela karın bölgen yaglıysa gidipte i syntha 6 alman önerilmez onun yanı sıra aminoasit ve bcaa da kas gelişimine büyük etki gösterir bunları kullanıp agırlıga az girersen yine pek işe yaramaz sporunda hakkını vermelisin beslenme konusuna girmiyorum hiç :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• protein tozu kullanım suresı dıye bırsey ben 16 sene sporla ugrasıyorum duymadım protein tozu sen agırlık calısınca kaslarında ufak yırtılmalar olur bu tozda o yırtkları kasla daha hızlı doldurmanı sağlar buda senın kaslarının sısmesını saglar ve protein tozunun bır zararı yoktur sadece tırnaklarında fazla proteınden nedenı ıle beyaz lekeler cıkar bıde gaz uretır mıden bukadar hanı desenki creatin kullanıcam onu 3 ay la sınırla derımde protein kullanımın bır suresı yok sen kaslarını nekadar sısırmek ıstıyosun bırde aylık spor programın lada alakalı bır durum var olceklerını değıstırırsın en ıyısı programını yazan hocaya danıs derım

0|0
    0|1
    • peki benim 16 yasında ergenlik cağında kardeşim var boyu 175 onunla beraber spor yapıyoruz oda icerse eğer ona bir sıkıntı yaparmı boy uzamasına felan

• konuyu dağıttığımı söledinde benim sorum 45 günde bilincli bir vucut yapabilirmiyim diye sordum sen bana konunun tamamını anlattın ve

benim bilgim bukadardan sonrası icinşu anyeterli değil :)

• tamam kardes sen takıl 45 gun protein tozu kullan deneme yanılma yaparsan bende kabahat yardım etmeye calıstım sen ıstedıgını yap

• Proteın tozu tek basına bı boka haramaz toz harıcınde yumurta sut balık tavuk vs cok ıyı beslenmen lazım ayrıca ıyı uyku ve ıyı bır antrenmana ıhtıyacın var bunlsrı yapamıcskswn toz almanın anlamı yok

0|1
    0|0
    • dostum 7 aydır bunları yapıyorum ve yediğim yumurtalar sütler vs kolestrol herşeyi tavan yaptırdı desemyeridir :)

• eyv. söylediklerin icin ama 45 gün icin alsam fayda eedermi yazın yaklaşık 1 ay spor yapmicam cökmim yeniden :D

• Oo spor yapmıcaksan sana sole bısı solıyım :) eger yedıgıne ıctıgıne dıkkst etmessen yaptıgın tum kad çöp olur :) bu body hayatında gorebılecegın en nankör spor benden soylemesı cunku basıma geldı :)

• İstersen 5 gün istersen 3 gün kullan kullandığın günlerin yararını görürsün :)

0|1
    0|0
  • Resimdeki vücudu 3.5 ayda yaptım ölçüler

Omuz 125
    Kol 36
    Göğüs 103 1.5 aydır toz kullanıyorum

0|0
    0|0
    • göbek var ama bildiğin icine cekmişsin :)))

• ne göbeği 1.90 boyum kilo 75 göbekmi olur bu boyda bu kilo sence? :)

• kardeş resmen iceri cekmişsin :))

Yükleniyor...