Bay bayan ayırt etmiyorum ve tek ayırt ettiğim sapıklar yazmasın bana:lütfen

arkadaşlar ben KS platformunda kendi bisiklet takımımı kurmayı düşünüyorum..amacım en az 8 kişilik bir ekip kurmak..4 erkek 4 bayan olacak bu grupta ama kesinlikle sapık insanlar gelmesin..çünkü zabıt tutturacam..polis kontrolünde hepiniz taranacaksınız..sigara ve alkol kullananlar kesinlikle katılamayacaklar..katılmak isteyenler sağlık kontrolünden geçilecektir..amacımız Antalya İzmir ve Trakya turları yapmak..istanbuldan bekliyorum katılımları..gelmek isteyenbler grubuma dağ bisikleti bulundurmak zorundalar..

Güncellemeler:
bütün şehirlerden katılım yapılabilir..kuralları değiştirdim..önemli olan bu adedi yakalamak..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• hocam avrupa'ya amerika'ya vize için bu kadar şart koşulmuyor :)

güzel fikir ama vakit yok işte.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kimse katılmaz buna.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Valla çok güzel bir aktivite,seni tebrik ederim.

0|2
    0|0
    • teşekkür ederim abi amacım Atamızın evine bisikletle ulaşmak..en son Selanik turu yapılacak..

• Bahsettiğin kriterlere uyssaydım hiç tereddüt etmeden sana katılırdım.Umarım istediğine ulaşırsın.

• haklısın vallahi

0|0
    0|0
  • sigara alkol kullanmıyorum arada bir nargile içerim katılmak isterim aslında.

0|0
    0|0
  • bu amaç için kurulmuş bisiklet klüpleri var, niye oraya gitmiyorsun

0|0
    0|0
  • sigara içenler neden olmuyor, hayır sadece merak ediyorum..

0|1
    0|0
    • Bu tamamen performansa dayalı bir aktivite.Takımda sigara içenlerle sigara içmeyenlerin performansı bir olmaz.Takımda denegesizlik olur.Arkadaş en doğrusunu yapıyor.

Sigara içmeyenle,içen arasında pedal çevirme farkı dağlar kadardır.

• sigara kullaniyorum, fakat bende sporcuyum. spor etiğine aykırı oldugunu kabulleniyorum fakat performans bakinimdan her insan ayni değildir. sadece bunu belirtmek istedim.

• senin bisiklet özel olaca herhalde 2 bisikleti birleştirip mi biniyorsun ağabey

0|0
    0|4
Yükleniyor...