Vücut geliştirmeye başlayacağım tavsiyeleriniz var mı arkadaşlar ?

vücut geliştirmeye başlayacağım tavsiyeleriniz var mı arkadaşlar ?

Güncellemeler:
salona gitmeyi düşünüyorum bu arada .

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Var. 3 senedir vücut geliştirme yapan biri olarak söylüyorum başlama. Ya da başlamadan önce iyi düşün. Yapacağın şey nedir,iddianı bilmiyorum ama vücut geliştirme dediğin için açıklama yapıyorum. Birincisi görüp görebileceğin en pahalı sporlardan birisi. Toz kullanma bence kullanacaklarını söyleyeyim; yumurta,yulaf ezmesi,tavuk,lor,nesquik,badem,fındık,ton balığı bunlar aklıma gelenler.. Bunlarsız iyi bir vücut yapamazsın. Toz zaten ayrı bir para. Ayrıca.. uyku düzenin muhakkak olmalı. Vücut geliştirme idmanları ağırlaştıkça vücudunun uyuşukluk yapma isteği artacaktır. İdman kaçırman kesinlikle yanlıştır. Bu yüzden kararlılık ister. İstediğin vücuda istediğin sürede ulaşamazsın: sabır ister. Vücut geliştirme sonuçları güzel, kesinlikle azim ve spor sevgisi gerektiren ve biraz da maddi güç gerektiren bir spordur. O yüzden başlama abi vallahi git ye iç uyu :D

0|1
    0|0
    • sıkıntı değil maddi sorunu tek bir sıkıntım var biraz göbek var alkol göbeği ondan ilk önce kurtulmalımıyım yoksa spor yaparken gider mi :D

• ekliyorum kardeşim tamam saolasın zorlandığım zamanlarda sorarım :D

• Rica ederim kardeşim

Kızlar Ne Diyor 2

• vucut yaptım diye tüm kızlar bna bakıyo sananlardan olma :) hep güldüğüm tiplerdir

0|0
    0|0
  • heves alansa hiç başlama alt yapın yoksa 6 7 aydan önce seni tatmin eden bir görüntüye ulaşamazsın supplement desteği olmazsa olmaz zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 0|0
    0|0
  • İstikrarın olsun kafi..

0|0
    0|0
  • bol protein tüket

0|0
    0|0
  • öküz gibi olma sıkı ol fit ol yeter.göğüsleri kocaman adamlar hiç iyi durmuyo bide üstlerine bişe giyemiyolar olmuo

0|0
    0|0
Yükleniyor...