Uefa türkiye kulüp sıralamasını güncelledi Galatasaray lider konumda ne düşünüyorsunuz?

uefa sırakamsında galatasaray 1. fenerbahçe 2. beşiktaş 3. sırada galatasaray fenerbahçeye 6 beşiktaşa da 21 puan fark atmıştır

0|0
1|19

En İyi Kız Görüşü

• Olması gereken bir liste zaten,adamlara soruyorum hadi başarıyı geçtim Galatasaray kadar CL tecrübesi yok çeyrek final yarı final hayal ediyorlar,hey Allahım.

2|3
    2|3

Erkekler Ne Diyor 19

• Avrupaya verdiğimiz önemin karşılığı aslında bu.

Tabisi gönül ister ki diğer takımlarla beraber daha yüksek sıralarda olalım.

cut.

0|1
    0|0
  • olması gereken yerdeyiz bu duruma şaşırmamak gerek bazılarının zoruna gitse de

1|1
    0|0
  • Ama bir gercek var ki FENERBAHCE yarin basta 6s olmak uzere 17 takimin hepsine koyacak.

Kendinize baska avuntular bulun.

Koyduk mu?

Seni arada goruyorum da bu yasta kadindin baska dusuncen yok mu hayatta?

1|1
    2|2
    • kes sesini çok zırlama sanki babasının sitesi sanane malların efendisi istediğim yaşta olurum sanamı kaldı derdi senimi aldı

• Galatasaray Türkiyenin GURURUDUR.

1|1
    1|1
  • ee zaten lider belliydi sasirmadik

.

1|0
    0|0
  • uefa sıralamasında birinci barcelona galatasaray değil :)

1|1
    0|0
  • türkiyede şampiyonlar ligi dennince akla gs gelir coccuklugun starda gsnin maclarını izlemekle gecti

0|0
    0|0
  • bişe değişmemiş her zaman öleydi :P

0|1
    0|0
  • Hayırlı uğurlu olsun bak uefa siz üzülmeyesiniz diye size teselli armağanı göndermiş :D

1|1
    1|0
  • gs taraftarıyım ve önde olsak ne yazar ŞL kupasını alamadıktan sonra

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe gitmediği iki sene gitseydi şimdi baya bir farka öndeydi orası ayrı.

1|0
    0|0
  • Uefa'nın sıralamasıyla şampiyon mu oldunuz asdmşlisdg

1|1
    0|2
    • sanırım bu bile diğerlerinin ezilmesine sebeptir

• kendini hiç kandırma :)

• Bak kendini kandıran sensin :/ yanlış anlama lütfen..

Türkiye sıralamasını bırakmışsın üşenmeyip uefa'nın listesini arıyorsun vs.

kabul et artık Şampiyon Fener, hemde eze eze. :/

• Normal değil mi? Yabancı kuralı olmasa da görsem ben puan farkını o zaman, en az 50.

0|0
    0|0
  • son 2 senedir şampiyonlar liginde gruplardan çıkıyor iyi puanlar alıyor normal yani, bu arada bu yabancı kuralı ne olacak bir ara 6 artı 2 olacak deniyordu anlaşmaya varılamadı mı hala acaba

0|0
    0|0
  • Hadi yine iyisiniz :D asdad

1|0
    0|0
  • :D bu sene ligde fener iyi ama avrupada hic bir zaman gs kadar başarı yakalayamazz

0|0
    0|0
  • Hayret her sene Realden 6 yiye yiye onu o sıraya koymuşlar :)

0|1
    0|0
  • Şampiyon fenerbahçe bunu artık beyinlerinize kazıyın :)

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...