Evlenilecek kadın kimdir kadınların gözünden?

Hepinizin bildiği gibi eğlenilecek kadında var evlenilecekte bunların ayrımının çok iyi yapılması gerekmiyormu sizcede .. ?

0|0
16|1

En İyi Kız Görüşü

• seni deli gibi seven

anlaşabileceğin

uyum sağlayabileceğin

çok dırdır yapmayan

aşırı kıskanç olmayan

havai çok olmayan

güleryüzlü olan

nerde nasıl davranması gerekdiğini bilip

şık giyinen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• İyi yemek yapan iyi bir anne ve eş olabileceğini düşündüğünüz kişiler evlenilecek bayanlar ama şuda var bu insanlarda yeri gelince eğlenmeyi bilebilir önemli olan bunu eşine karşı yapması dışarıya karşı yapmaması.Eğlenilecek kızlar için ortam kişi farketmiyor zaten.Bunu herkes biliyor fazla detaya girmeye gerek yok bence.

0|0
    0|0
  • seven ihanet etmeyen hanım hanımcık işte bundan anne olur diyebileceğin kadındır.

0|0
    0|0
  • Belirli yönlerden olgunluga erismis olacak, bedensel ve ruhsal bakimdan gelismis olacak evlenilecek kadin nereye gidip gitmeyecegini iyi bilecek nasil davranilmasini iyi bilecek konusmalarina dikkat edecek saygili olacak ailesiyle iliskisi kuvvetli olacak .. Karekteri cok önemli bu saydigim özellikler ise evlenilecek bir kadinda bulunmali bence ve bu da hayatin dogrusu, herkes böyle olmali. Bunun icin "evlenilecek" ve "eglnilecek" tip kadinin ayirt edilmesi zor degildir. Bilmem sorunu tam olarak cevaplayabildim mi..

0|1
    0|0
  • bunun ayrımınıda tanıdıkca yapıcan, karakterini huyunu öğrenerek anlıycan şu yada bu diyemem

0|0
    0|0
  • Kime göre neye göre bir kadın evlenilecek kadın ve evlenilmeyecek kadın olarak ayrılabilir?

Bir insan vardır çok delidoludur, havaidir. Evleneceği kadınında böyle olmasını ister...

Ama daha ağırbaşlı bir erkek öyle bir kadın için çok hoppa diyebilir... O insanda kendi gibi sessiz sakin oturup kalkmasını bilen bir kadın isteyebilir...

Diyeceğim insanlar karakterlerine göre, zevklerine göre, huylarına göre kendileri gibi birini ister...

Her insan için geçerli bir "evlenilecek kadın" profili yoktur. olamazda.

0|0
    0|0
  • Gerekmiyor. Genel olarak karakter daha muhim.

0|0
    0|2
  • Ayrımın neye göre ve kime göre olanı önemlı olan . Örn; çok kapalı bı aıleden gelıp butun açık kızları eglencelık görenler mi dersin yada içen kız mı espırı yapan kız mı? vs. vs. herkesin kendıne göre bı sınırı bi dusunce şekli var .. Erkek içinde kadın içinde bence seçım yapılmalı ama bunun sınırını kişi ve yaşantısı belirler

0|0
    0|0
    • Kapalı kızların hepsinin dindar olduğunumu düşünüyorsun görünüşte o şekle giriyorlar...

• Yine aynı şey kadınları nasıl ayırabiliyorsunuz bu şekilde gerçekten çok dar görüşlü insanların bu şekilde böyle düşündüğünü sanıyorum.

0|0
    0|1
  • ben benimle evlenirdim

0|0
    0|0
  • ya ne saçma bir ayrımdır bu, her ne olursa olsun herkes kendine uyanla evleniyor işte. kınıyorum bu gibi ayrımları...

0|0
    0|0
  • evlenilecek kadın erkeğin kadın macerasında sona yaklaştığını hissettiğinde bulduğu orta düzeyde isteklerine karşılık gelen hatun kişidir.

0|0
    0|0
  • Seni seven

Sana sadik olan terbiyeli bir kadin:))

0|0
    0|0
  • evet çok iyi ayrım yapmalıyız.eğlenemediklerimize ötenazi yapalım.insanlıktan çıktım.

0|0
    0|1
  • kim yapıyor neye göre yapıyor.ne bu sınıflandırma çabası.

0|0
    0|1
  • eğlenilecek kadınlar kovalasın sizi emi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...