Bodyci abilerim bakabilirmi

Abiler başlıyalı 52.günüm 61 kilo 1.77 boyundayım resimdeki vücut bu günkü antrenmandan sonra çektim sizce 52 gün için iyimi link

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben fitnıss a ara verdim sağlık sorunum nedeniyle herneyse. benim arkadaşım var Türkiye vücut geliştirme şampiyonu eren oktav. bu senin nasıl çalıştığına ne yediğine ve metabolizma hızına bağlıdır. ben 2 ayda six pack çıkarırken benimle birlikte çalışan arkadaşımda çıkmadı yani bunun nedeni çok farklı olabilir. kilo almalısın yediğine içtiğine dikkat et. burada ayrıntılı yazardım ama başka işlerle meşgulüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Önceki halini bilmediğimizden bir şey diyemeyiz ayrıca sana tavsiyem bu spor için öyle gün sayma sürekli kendini inceleme çünkü çok fazla zaman geçmeden gelişme olmaz ve bunu gördükçe motivasyonun düşer akışına bırak zamanla değiştiğini hissedersin zaten.

0|0
    0|0
  • Sen daha oryantasyon dönemindesin..

İnsanların sana bakıp ''oo gelişiyorsun hocam, iyi iyi'' diyebilmesi için en az 6 ay gerekiyor daha..

0|0
    0|0
    • Anladım hocam bu oryantasyon dönemi ne oluyor

• Alışıyorsun yani daha. Yaptığın şey body değil, fitness daha..

• 52 günlük bu ?

Önceki halini görmediğimiz için bişey diyemeyiz..

Kilo alırsan, yediklerine dikkat edersen ve sporunu ihmal etmezsen güzel bi' vücudun olabilir. Köprücük kemiklerin var çünkü..

0|0
    0|0
  • bro 52 gün önceki halinide koyman gerekmiyor mu kıyaslamak için :D

0|0
    0|0
    • Atcaktım silindi kardeşim ya

• Güzel güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...