Ayrıldığınız sevgilinizin facebook'taki ilişki durumlarını değiştirmesi sizin psikolojinizi bozar mı?

Merhabalar. Mesela sevgilinizin sanal alemdeki replikleri sizi etkileri. ayrılmışsanız ilişkisi yok yapmış yada numaranızı silmiş yada vesaire gider böyle..

Yoksa ne yaptığı değil önemli olan beni aklından çıkarabilecekmidir kısmındamısınız ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• o değil de senden ayrılmış. hani libidosundan duvarla ilişkisi var mı desin cocuk. haliyle ilişkisi yok dicek. ilişkisi var dese bu sefer kiminle var acaba dersin. ya neyin algoritmasıyla çalışıyor bu kadınlar anlamadım.

0|0
    1|0
  • ilişkinin nasıl bittiğine bağlı biraz

0|0
    0|0
  • moralımı bozar tabı, bır an evvel ılıskısı var moduna gelmesını ısterım şahsen

0|0
    0|0
  • Bozmaz.

0|0
    0|0
  • qeber bacı: kuruntulara fırsat vermeyelim. olmuş bitmiş daha neyin tasasını araştırıyorsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ne yaptığıda önemli amaa aklından çıkarabilecek mi kısmı daha da önemli. sonuçta belki bana inat olsun diye veya bittiği için değiştirmiştir ilişki durumunu asıl önemli olan kalbinde beyninde bitirmiş mi bitirmemiş mi o kısım..

1|0
    0|0
  • bitmiş sonucta ne yaparsa yapsın umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • Onu takip etmekte bir psikoloji bozulmasına işarettir.. Bittiği an zor da olsa görmezden gelmek, yokmuş gibi davranmak en sağlıklı olanı..

0|0
    0|0
  • tabıkıde yok yapıcak ne yapıcakkı nısanlımı yapıcaktı ayrıldıktan sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...