Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu kilo vermem gerekirken nasıl alıyorum?

Arkadaşlar günlük yediklerimi diyetarkadasım nokta coma giriyorum ve aldıgım kaloriyi hesaplatıyorum.Günlük yaptığım egzersizleride girip hesaplatıyorum.Site bana bugün 200 gram kilo verdiniz diye mesaj koyuyo önüme ama ben 1.5 kilo almışım sabah 95 tim simdi 96 bucuğum ya :( antremanı yeni bitirdim duş aldım geldim antreman yaparken 3 şişe su içmiştim yarım litreliklerden acaba bu fazladan 1.5 kilo onun eserimi ? nasıl kilo alabilirim ya antreman yaparak.Canım çıktı terleye terleye.

Bide o fazladan 1.5 kilo suyun ağırlığı olsa bile nerde verdiğim 200 gram :( gene aynı kilomda görünmüş olacam :(

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• 3 şişe su elbette ağırlık yapar gerçek kgni öğrenmek istiyorsan sabah aç karnına tartılmalısın.

0|0
    0|1
    • ama ablacım eritmem gerekmiyomu spor anında içiyorum ben onu :( çok terleyince su kaybı oluyo su kaybı olmasın diye döşüyorum bende suya aç karnına tartıldım bu sabah hemde tuvalete gittikten sonra ama 96 kiloyum :( hemde 500 gram almışımm :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Merhaba

Aynı gün içinde kilonuz değişebilir haftada 1 defa ve aynı tartıda tartılın.

Spor yaptığınız için kas kütleniz veya kas içi glikoz depolarınızın kapasitesi artmış olabilir ki karbonhidrat da su tutar zaten

Profesyonel yardım/danışmanlık almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

SAYGILAR

0|0
    0|0
  • Yeme sıçma fala netkiler kanka bir günde 1.5 kilo alamazsın :D

0|0
    0|0
    • aynen ya şuan karnımdada bir şişlik var tuvalete gidiyorum kuş boku kadar sı---çıyorum onuda sı---çana kadar dizlerim kopuyo otur otur otur bune lan :D şişkinlik yaptı yediğim bişey heralde :D ama gene sıkıntı abi bir insanın 1.5 kilo sctıgı nerde görülmüş spor yaptım kilo aldım la :(

• Sabah kalkınca yemek yemeden s*çıyosun kanka kilon o oluyor :D

• abi o zaman benim 95 tende az olmam lazım kahvaltıdan sonra tartıldım ben :D gece bir sıcayımda öyle tartılıyım :D

Yükleniyor...