Sizce yaptığım doğru mu? Böylelikle kilo verebilir miyim?

Arkadaslar 3 aydır diyet yapıyordum. Çok kilo verdim amaşu andurdu. bende bu son 2 gün o sıkı diyeti bozdum her seyden azar azar yedim ki metabolizma şaşsın. Yarın tekrar diyete baslıyorum. link bu diyeti yapacağım. Çorba çok yağ yakıyor. Ve her gün 1 buçuk saat stada kosmaya gidicem. Sizce böylelikle kilo verebilir miyim? Boyum 170 kilom 68

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• verirsin merak etme önemli olan karar vermek sen zaten onu yapmışsın :) başarılar.bu arada lahana diyetini de çok duydum baya faydalıymış ben de şu an lahana limon maydanoz kürünü uyguluyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Merhaba

Bu tarz diyetler size kas ve su kaybettirmekten başka bir işe yaramaz. Muhtemelen verdiğiniz kiloların büyük bölümü yukarıda da belirttiğim gibi kas ve sudur.

İşin kötü yanı kas kaybettiğinizde bazal metabolizmanız yavaşlayacağı için kilo vermeniz olumsuz etkilendiği gibi, pek çok sağlık problemi de yaşamanız mümkün.

Diyeti bıraktığınızda da vücudunuz ihtiyacınız olan kas ve suyu geri alacağından eski kilonuza dönersiniz.

Şahsi tavsiyem bu tarz diyetlerden uzak durun!

Profesyonel yardım/danışmanlık almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

SAYGILAR

0|0
    0|0
    • nasıl 20 kilonun hepsi kas ve su olabilir :) bizde yağımızı ölçtürüyoruz heralde

• evet

• Mümkünse hem ayak hem el ile olanlardan birini bulup ölçüm yaptırmanız daha iyi olur diye düşünüyorum. Bu sayede akım tüm vücudunuzdan geçeceği için ölçüm daha doğru çıkacaktır. Diğer türlü kas oranınızı net hesaplayamaz

• Diyet güzel, tamamını okuyup düzenli uygularsan, ancak koşacağım diyorsun, diyette yazan su miktarını 1,5 katına çıkar, ve en sondaki kepekli pirinci, hergün yiyebilirsin, ancak lâpa olarak ve sadece 1 çay bardağı pirinç olacak şekilde... Koşu yapacağın için çok enerji kaybetmemen ve gerekli miktarda su tüketmen gerek.

0|0
    0|0
    • suyu tüketirim :) ise yarar umarım son 8 kilo kaldı çünkü

• En azından şeker,un gibi gıdalardan uzak durursun bari :)

• yani :)

• aldığın kaloriden yaktığıunı artırırsan zayıflarsın zaten

0|0
    0|0
  • şimdi herkes bişi dicek ama sana faydası olmıcak

0|0
    0|0
  • yürümek koşmaktan daha fazla kilo kaybettirirmiş

0|0
    0|0
  • Kilo vemen için en güzel şey yapacağın kardiyo olur..

0|0
    0|0
    • iste yürüyüs en iyi kardiyo

• evet zayıflayabilirsin ve zaten diyet yaparkende hafta da bir miğdene ziyafet vermen lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• iyi yapmamışsın. mertabolizma şaştığı için bir duraklama dönemine girer zaten. iyice dengenle oynamışsın. diyetine devam et lahana diyeti sağlıksız.

0|0
    0|0
    • O diyetle daha fazla veremiyorum

• Duraklamış olman normal vücudunun kilo vermeye ve yeni kiloya alışması lazım. Hiç araştırıp okumadan dengeni bozma sonra hiç veremezsin

• Kesinlikle verirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...