İlk kez spor salonuna gideceklere tavsiyeler?

İlk kez spor salonuna gideceğim.Sizce nasıl bir program izlemeliyim.70 kiloyum ve göbeğimle basenlerimin incelmesini istiyorum.Hangi aletlerde ne kadar süre çalışırsam verim alırım?Birde bu aletelri kullanmak çok zor değildir dimi orda çözerim çok zorlanmam?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kullanmak zor değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Merhaba

İyi bir spor salonuna giderseniz oradaki hocalar size temel seviyede bir antrenman programı hazırlayıp yardımcı olacaktır.

Ek olarak İstanbul Anadolu yakasında iseniz ve özel antrenörle daha hızlı ve etkili sonuç almayı düşünürseniz spor salonuna "kayıt parası ödemeden" sadece özel ders ücreti karşılığında anlaşmam olan salonda yardımcı olabilirim.

SAYGILAR

0|0
    0|0
  • evet ya bende gideceğim pazartesi bende merak ettim şimdi soruyu görünce.

bende 73 kiloyum kan verdikten sonra göbek oluş bende de onu eritecem ama ne zamana kadar bilmiyorum

0|0
    0|0
  • bunlarla ilgili forum siteleri var kardio çalışması ve yağ yakma diye aratırsan resimleriyle beraber bir sürü hareket ve kural öğrenirsin.ayrıca başlamadan önce mutlaka bir diyetisyene git.

0|0
    0|0
  • Gittiğin yerde eğitmenin gerekli rehberliği yapar, takma kafana:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Burada söylemekle olmaz orada hocaların olur zaten

0|0
    0|0
  • Orada ilgili biri olacaktır programını verir aletleri nasıl kullanacağını da gösterir.

0|0
    0|0
  • Önce ısınma hareketleri yap,ben olsam açık ve sıkı kıyafetler giyerdim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...