Bi türlü kilo alamıyorum nasıl alırım ?

Bir günde tükettiğim besin miktarı baya fazla ama bir türlü kilo almıyordum. profösyonel futbolcuyum belki ondandır sürekli antreman yaptığımdan yakıyorum diye düşünüyodum sınavlar yaklaştı futbolu bıraktım hala kilo almıyorum nasıl alırım ?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• aslında futbolla alakası çok yok kardeş sen bir ektomorfsun yani metabolizması hızlı bir insansın o yüzden kas dışında kolay kolay kilo alamazsın.işte tamda en zevkli tarafı bu eğer doğru bir şekil body'e başlar iyi beslenir ve altı yedi ayını ayırısan bu kadar zorluktan sonra manken gibi vücuda sahip olursun yoksa istediğin kadar ye yağlanamazsın...

0|0
    0|0
    • heh birde onu ekliycektim kardeşim ya arkadaşlarım 6 ay salonlarda çalıştı oldu. benim 1 ay evde çalışmam yetti birden kaslarım gelişti salondaki çocuktan daha az sürede daha çok belirginleşti yani benim bu özelliğim avantajmı sence dezavantajmı ?

• dedim ya kardeş sen ektosun yani yağın yok kasların hemen ortaya çıkacak bu çok büyük bir avantaj millet 7 8 ayda etkisini görürken sen daha ay dolmadan değişimi göreceksin.

Kızlar Ne Diyor 3

• Metabolizman çok hızlı çalışıyor olabilir ya da illa alacağım diyorsan diyetisyene gitmelisin.

0|0
    0|0
  • mass gainer kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • Hadi yer degiselim bende ne ysem yarıyor:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Merhaba

Futbol daha çok dayanıklılık lifleri olan "tip 1" kas liflerini çalıştıran bir spor. Kilo almak (kas olarak) ve maksimal kuvvetinizi arttırmak için tip 2 lifleri de çalıştırmanız ve beslenmenizi de buna uygun şekilde ayarlamanız lazım.

Profesyonel yardım/danışmanlık almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

SAYGILAR

0|0
    0|0
  • prof topçuysan kulubün beslenme uzmanına fizyoterapistine falan sorsana nerden bilsin buradakiler o kadar

0|0
    0|0
  • profosyonel futbolcusun sınavlar yaklaştı futbolu bıraktın ilginç :)

0|0
    0|0
  • protein tozu iç

0|0
    0|0
Yükleniyor...