Alex'siz Şampiyonluğun Tadını Anlatır mısınız ? ( sorum Fenerbahçelilere : ) )

Bence bugün düşündüm de acayip buruk geçecek onun kaldırmadığı kupa pek keyif vermeyecek futobolda son senesi ve keşke o kaldırsaydı kupayı diyenlerdenim ..

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• jubilesini fenerbahçede yapmalıydı çünkü bence o fenerbahçeyle bir bütün oldu ve fenerbahçeyle devleşti ayrıca onu gönderenlerde o kupayı alığ bir taraflarına soksunlar azda olsa rahatlarlar !

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• alex yok evet onu çok seviyoruz keşke böyle gitmeseydi bu şekilde gönderilmesi ona yapılan çok büyük bir haksızlık ama fenerbahçe alex le fenerbahçe olmadı.

0|1
    0|0
  • Tadı mı olur öyle ya

0|1
    0|0
  • belki birgün teknik trektörümüz o olur :) gönül isterdi gitmesin ama...

0|2
    0|0
  • Bunun tadını biraz da Aziz Yıldırım'a tattırmak gerek adam Alex 1 milyon euro getirsin jübilesini yapayım diyor.

0|0
    0|0
  • ah keşkee :(

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum sorunun cevabını ama senin fotoğrafını görünce geldim :D

0|0
    0|0
  • :( yarama dokundun cok haksizlik ettiler coook :(

0|1
    0|0
  • Alemin kralı Alex . Adamın hammaddesi <3

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bende bu Fenerbahçe lileri anlayamıyorum

Başkanınız hapise girmesine ramak kalmış sen halen Alex siz şampiyonluğun buruk geçmesinden bahsediyorsun

Yahu asıl daha acısı Aziz Yıldırım değil mi?

0|1
    0|1
    • bende seni anlamıyrum fenerbahçelilere soruyorum ama sen cevap veriyorsun :))) neyse Aziz yıldırım dediğin adam sorudaki alexi yollamış adam ve şike yapan bir adam Neyine üzüleyim ebe insan

• hem sen elin yabancısını bizden birine yaptığı terbisyesizliği haklı bılup yabancıyı tuuyorsun bu konuda da seni kınıyorum, biraz kendi insanınıza değer verin be kardeşim

• O konuya açıklığı alex getirdi zaten öyle bir olay yok şikeci adam yalan söylemiş bak aziz yıldırımı sevmiyodum senle yorumlaştıkdan sonra iyice nefret ettim ( Alex Bizim insanımızdan daha insan yaptıgı yardımları bir araştır ) Aziz yıldırım dedign insanı seven alexin seveni kadar yoktur ) ;)

• Alexsiz şampiyonluk marulsuz çiğköfte gibi

0|1
    0|0
  • Gayet keyifli !

0|0
    0|1
  • Alex ne kadar örnek bir Fenerbahçeliyse Kuyt'da öyle Sow'da öyle. Her futbolcumuz öyle. O armayı taşıyan kulübe emek veren ter akıtan herkes. Onun için Alex olmuş olmamış fark etmez. Aldığı paranın hakkını veren kim olursa olsun şampiyonluk analarının ak sütü kadar helaldir ve sevinmeye değerdir

0|0
    0|0
  • Aykut Kocaman olayından sonra Alexten sogudum ben şampiyonlugumuzun tadını cıkartalım Alexe gerek yok :D

0|1
    0|0
  • Tad almak mümkün mu

0|0
    0|0
  • Alex'siz deyince aklıma Alexis Sanchez geldi :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...