Sportif çalışkan adam mı yoksa zeki ve düşünceye önem veren adam mı?

Karşınızda iki insan tipi var. Biri sportif ve herhangi bir firmada işi var sabah 8 de işine gidiyor eşek gibi koşuşturuyor. Ne iş yaptığını ne için yaptığını asla sorgulamıyor. Marx'ı tv spikeri , Freud'u da kanepe markası sanıyor... Öbürü de kapitalizme alet olmam diyerek azla yetiniyor, araba kullanmıyor, çalıştığı yer kendi prensiplerine aykırı işler yapıyor ise derhal o işten ayrılıyor. Kitabını okuyor araştırmalarını yapıyor. Gucci'nin bir kuş cinsi olabileceği kanısında... Tercihiniz hangisinden yana?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• ortaya karışık yokmu?

0|0
    0|0
    • 40 ı beklemeniz gerekir onun için :)

• ohoo millet gençlik iksirini keşfetmiş biz hala "Burnumdaki kemiğimi aldırsam hi*ne gibi görünürmüyüm kızlar" diye sorularla uğraşıoruz :)

• minyomum ben Allah vergisi :)) iksire ihtiyacım yok :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Çalışsın da gerisi mühim değil ...

0|0
    0|0
  • çalışkan olsun ailesini kimseye muhtac etmesin adam gibi adam olsun sportif zeki uydu bana sanki=)

0|0
    0|0
  • zeki ve düşünceye önem veren bir adamla birlikteyim...

0|0
    0|0
    • mutluyum ve onu tercih ettim demek mi bu?

• mutluluğunuzun daim olması dileği dışında diyecek birşey yok :)

• amin inş :)

Erkekler Ne Diyor 3

• bugünün dünyasında çok lügat parçalayan ancak, elinden hiç iş gelmeyen insanlarda bir süre sonra sizi mutsuz edebilir. çalışmak ahlaklı olmaktır unutmayın. tembelliğin olduğu bir yerde erkek sizi mutlu edemez, çünkü aç kalırsınız . Bununla birlikte, çalışarak dünyadan haberdar olabilirsiniz en azından. illa ki, temelli kara cahil olmanıza da gerek yok.

0|1
    0|0
  • bir insan yeri geldiğin de hepsini yapabilmeli.

0|0
    0|0
  • Para için çalışıyor ve kapitalizme alet değil :)

İlginç.

0|1
    0|0
Yükleniyor...