Spor yapan arkadaşlarımızdan yardım :)

1 yıl önce 120 kiloydum şu an 89 kiloyum yavaş yavaş kilo almaya başladım moralim bozuldu :( 18 yaşındayım okula gidiyorum 3 de evde oluyorum yemek ye üstünü değiştir 3.5 oluyor saat okuldan ölü gibi geliyorum spora başlamak istiyorum düzenli bir diyet programı yapıcam uygulayamıyorum tatlı beni maaf ediyor 1 yıl önce süper diyetimi uygulardım ama bana ne oldu anlayamıyorum sürekli açıkıyorum tatlı yiyorum HELP ME !

Güncellemeler:
Arkadaşın gittiği spor salonu var oraya başlamayı düşünüyorum bana beslenme konusunda ve takviyeler konusunda yardımcı olur musun ? Takviye almalı mıyım almamalı mıyım protein tozu felan...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Takviye olarak spor altyapın yoksa direk başlama.Vücudun alışsın 1-2 ay enzimlerin dengelensin sonra başlarsın.Ve öyle herkes gibi protein kullanacam herkül gibi olacam diye düşünme.

0|0
    0|0
    • link

--Böyle bir vücut istiyorum

• Hiç zor değil ama kendine çok dikkat etmen lazım.Profosyonellerle çalış

• Ya gittigim spor salonunda hocanın düşüncesi ne kadar geç kilo verirse benim o kadar iyi diyor benim düşüncem o

Kızlar Ne Diyor 2

• Sorunların olabilir doktora görün bence

0|0
    0|0
    • Okula gitmemem lazim onuda yapamiyorum xs

• nasıl bir diyet uyguladın ?

0|0
    0|0
    • Tatlı un şeker tuz tamamen kestim günde 3 litre su içtim yemeklerden az az yedim yaptığım bu :)

Erkekler Ne Diyor 2

• ole bısey yok ısten 7 cıkıp aksam ona kadar calısan adamlar bılıyorum ben ıcınde olcak kardes

0|0
    0|0
  • la olum kız bulmak zaten zor millet hep abaza.. sende habire bir verip bir alda kilo yüzün saksın oran buran sarksın sonrada istediğin gibi bir kız bulama abaza kal:D kendine gel yavrum.. sağlıklı yaşa

0|0
    0|0
Yükleniyor...