Aminoasit mi, protein tozu mu ?

arkadaşlar ben 6 aydir fitness yapiyorum bugün ya aminoasit ya da protein tozu almaya karar verim bir kaç yere sordum aminoasit eğer alirsan sporu biraktiğinda kaslar sarkar dediler bazilarida öyle birşey olmaz dediler sizce ne yapmaliyim bilgisi olan lütfen benimle paylaşsin ! ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• proteın tozu adı ustunde proteın yane antreman sırasında kasların calıstıgında mıkro catlaklar olusur kaslar bunları onarmak ıcın proteın kullanır ve buyume dedıgın bole olur kasta amıno asıt bu kırılmaları cogaltır ama ıcını doldurmaz amınoasıt zaten proteın tozu kullananlar kullanır anladın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aminoasit daha ileri bir şey önce protein tozuyla başlamalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Amino asit proteın tozunu hap kapsul seklınde olanı :) alakası yok zaten sporu bıraktıgında yedıgıne ıctıgıne dokkat etmessen tabı sarkma olur hıc bısı kullanmasan bıle

0|0
    0|0
  • Tamamen sana bağlı bu sarkma sarkmama işi.Ayrıca normalde balık yersen ordan protein aldığında sporu bıraktığında sarkar mı vücudun ne kadar saçma kulaktan dolma zırvalıklar bunlar.Program dahilinde kullanabilirsin.Ama testlerini yaptır önce kan ve karaciğer.

0|0
    0|0
  • Aminoasitten vs vs şeylerden pek anlamam ama eğer kullanmak istiyorsan en kötü riski göze almalısın vüducunun sarkarmı bilmiyorum gerçekten ama böyle bir ihtimali göze almalısın belliki herkez birşeyler söylüyor ya da bu işi çok iyi araştırman gerek bunu satıcılara değil kullananlara sormalısın çünkü hiçbir satıcı malını kötülemez ama kullananların bu işte çıkarı yoktur diye düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...