Body yapanlar bakabilirmi bir lütfen

link şimdi abiler linkteki resim benim vúcduum bodyye basliyali 1.5 ay oldu bu vücüt ektomorf mezomorf endomorf bunlarin üçünden hangisi oluyor

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• zor kilo alıyorsan sana şunu öneririm max tapper söyle diyordu.

Küçük kaslara değil büyük kaslara yoğunlaşmak gerekir örneğin bacak kaslarına yoğunlaşmak kilo almanızı kolaylaştırır ve antrenman sonrası bolca yememiz gerekir.Çünkü hızlı bir metebolizma demektir ve yediğimiz herşey yok oluyor demektir o yüzden çok yemek gerektiğini söylüyor ama buradan şunu çıkarma önüne gelen her şeyi değil sağlıklı şekilde yemekten bahsediyor.Sağlığın daha önemli örneğin sof şekeri vs kilo aldırır ama sağlından olursun bunun gibi. ayrıca protein ağırlık olucağını zaten biliyosundur.

Bu da benim düşüncem ;Eğer yeterince yemiyorsan çok çalışmamalısın çünkü vücud zaten yağ tutmuyorsa olanı korumak lazım.

Bide bu yukardaki dediklerimi araştırmanda fayda var sonuçta ben uzman değilim.iyice araştır yukardakileri ona göre tavır sergilersin

link

burada max tapper var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• endomorfsun uzun incesin

0|0
    0|0
  • kanka o dediklerin nedir bilmem ama tüy siklet yapın:D benimki ne merak ettim şimdi hiç spor yapmadım ama vucut var hatta kollar falan maşşallah kaç yıldır body yapıyosun diyen bile oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 1,5 ayda birşey bekleme, ektomorf yapıdasın zor kilo alır zor gelişirsin, ama vücudun yağ tutmaz bu yönden şanslı bir yapı, benimde ektomorf.. Eğer sabırsız biriysen büyük hayal kırıklığı yaşarsın çünkü bu sporda kolay kolay bir yere varılmıyor, aceleye getirmeden düzenli ve sabırla yaparsan iyi sonuçlar elde edersin.

0|0
    0|0
    • Şimdi abi zaten 1.bucuk ayda bisey beklemiyorum ama vücudumda artış var fotolarda belli olmiyor pek kollarim 27 santimdi şuan 30 geliyo göğüslerim sırtım kanatlarım belli.bi oran gelişti hissediyorum

• Artış tabiki olur, benim demek istediğim, şu an yenisin kasların hacmi küçük, çabukcak gelişir, ancak kaslar büyümeye başladığında gelişim yavaşlar, hep aynı gibi görürsün kendini, kasları beslemen daha da zorlaşır, ektomorf metabolizması hızlıdır yediklerini iyi seçip bol miktarda tüketmen gerekir, belirli kas bölümlerine de odaklanma, vücudunun her bölgesine aynı muameleyi göster aksi takdirde simetrik bir vücut yapamazsın, bu tarz yerlerde her kafadan bir ses çıkar, cevapları mantıklı seç.

• vicuda bakarak bunu nasıl soyleyebilirizki ben onu anlamadım asıl vicudunun metabolizma hızı kas gurubunun rengi yasın hangı programlara ne tepki veriyor vicudun vs vs bunları bilmeden bısı demek abesle istigal eder

0|0
    0|0
  • Bady ile uğraşmadım ama seninkisi ektomorf

0|1
    0|0
  • tüy siklet

0|0
    0|0
  • Yarı endomorf

0|0
    0|0
  • 1.5 ayda adamlar ne vucutlar yapıyor senin yaptığın vüvuda bak geliştir biraz kendini :)

0|0
    0|0
  • ektosun o göğüsler ne öyle o kol ne öyle.cardio yapıyorsan bırak protein tozu al ve çok ağırlık az set yap derim.gidişat iskeletor

0|0
    0|0
    • Hocam ektomuyun bilmiyorum ama fotolarda belli olmuyo şuan kol ölçüm 31 cm ve omuzlarım bir hayli geniş fakat göbegim var bildigini göbem var yani sarkıyo

Yükleniyor...