Burak Yılmaz Galatasaray'a transfer olur mu?

Arkadaşlar sızce Galatasaray bır daha kı sene Burakı transfer edebılır mı en buyuk koz olarak Selçuk duruyor bence hayırlısı neyse o olsun ama bılmem Burak avrupada ış yapabılır mı ya sızce

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• etmez inşaallah her pozisyonda ah vah çekmek istemiyorum...

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• olmaz ya trabzonda yada avrupaya gıder

0|1
    0|0
    • yanı ben bılmıyorum Galatasarayda oynabılecek kapasıtede bır futbolcmu Burak belkıde değıl bılemıyorum yanı

• trabzon galatasarydan düşük kapasitede mi ne demek orda oynayabilcek kapasitede mi...zamanında fener beşiktaşta oynamış değerını bılememişler...

• Hayır kardeşım bak ben Trabzonu kardeş takım gıbı goruyorum ama pek emın değılım avrupada ış yapabılecek kapasıtede bır futbolcu mu ve Galatasarayda oyanabılecek bır kapasıtede mı çunku her oyuncu Galatasarayda oynayamaz bence çunku Galatasaray onemlı bır takımdır

• beni çok güldürdün bugün sen ölme emi gaysaraylı

1|0
    0|2
  • Çok beklersiniz siz.

1|0
    0|0
  • bir yere transfer olur ama orası galatasaray değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sürekli kendini yere atarak penaltı kazanan , futbolcuların alın terlerine , emeklerine ihanet eden rekor kıracağım diye takım oyununu bırakıp egoistliğin dibine vuran bir oyuncu gs ye yakışır. İt köpek taklidi yapan arkadaşını yumruklayan ve halen böyle bir yaratığa sahip çıkan galatasaray camiası sahtekar Burak'ada sahip çıkar.

Sonuç olarak takımın karakter seviyesine uygun bir futbolcu iş yapar.

0|0
    0|2
  • ujfalujsı inanma bu haberlere aslan

0|1
    0|0
  • Gs'de iş yapamaz.Gs'nin oyun taktiği Burak'ın performansını bu seviyede tutamaz ve düşer.

0|1
    0|0
  • iki sezondur gol kralı olan o burak ıngılterede bır sezonda 5 gol atsın ben de filim

0|1
    1|0
    • yanı şampıyonlar lıgınde pek bır ış yapmaz mı dıyorsun abı

• 6 şampiyonlar ligi 2 de uefa maçında ne yaptı burak , birşeyler yaptı da ben mi kaçırdım yoksa ?

• bence burak galatasarayımızda oynayamaz, türkiye'de tek oynaya bileceği takım şuanda sadece trabzonspor gibi görünüyor ama bence istanbul yerine ingiltere'ye gitmeli arsenal gibi bir takımda çok rahat oynaya bilir...

0|0
    1|0
  • burkak ancak hamsilerde oynar, gitsin bakalım ingiltereye ispanyaya, 10 sene yedek kalmassa adam değilim, herkes büyütmüş bi yerinde yok burak bilmem ne, koştuğunda bedeni 2 parça oluyo zorla kendini ayakta tutuyo ayyaş herif.

0|0
    1|0
  • galatasaraya gelmesin bence burak bir futbolcu bile değil avrupaya giderse aynı guıza gibi olur :))

0|0
    1|0
  • bi orası kaldı zaten.

0|0
    1|0
Yükleniyor...