Bu Sene Ligde En Çok Derbiyi Galatasaray´ın kazanması Sizcede Gsli Oyuncuların Maç Seçtiğini Göstermiyormu?

Galatasaray bu sene çok derbi kazanan takımmış Beşiktaşı hem Olimpiyatta hemde Arenada mağlup etmiş Fenerbahçeye ise Kadiköyde kaybedip Arenada yenmiş ayrıca bu sene Arenada Juventusu yenen ve Chelseaya sahayı dar eden bir Galatasaray vardı sizcede bu Galatasaraylı futbolcuların maç seçtiğini göstermiyormu?

• Galatasaray Maç Seçiyor
    25% (1)64% (9)56% (10)Oy Ver
  • Alakası yok
    75% (3)36% (5)44% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• ısteyınce yapabıldıklerını anlıyor ve bu yuzden kızıyoruzya:(((

resmen peşkes cektıler sampıyonlugu!

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Özellikle maç seçiyorlar.

Maalesef bu da koca sezonda bu sonuca neden oluyor. Boşuna şu bu gitsin demeyin, bu oyuncular patlama yapması yüksek potansiyelde oyuncular, maç seçtiğinden ötürü her zaman da aynı verimi vermiyorlar.

Teknik ekip olsun, yönetim olsun dürtemiyor ki bunları verim alabilsinler. Misal lucescu, dar kadro ile oynar ama yüzde yüz verim alır. Ama Lucescu bile idare edemez bu egoyu.

Gelecek sene hayır olsun :)

cut.

0|0
    0|0
  • Gösteriyor özellikle türk futbolcuların.

Mesela bir tane selçuk var. Oynamamak için elinden geleni yapıyor.

Burak öyle değil ama. Kötü niyetli değil. Sadece şanssız ve beceriksiz.

Ama bir sniejderi, muslerayı, tellesi, drogbayı izlerken bunu göremiyorum. Her maç kazanmak için çabalıyorlar.

1|0
    0|0
  • Bence bu tablonun en büyük sorumlusu Yönetim ve Teknik ekip.

Mancinin ceyhun sevdası yüzünden kaç maç kaybettik sayamadım.

Takımın üstünde 2 senelik bir yorgunluk vardı ve 3 kulvarda mücadele etmeyi kaldıramadılar sırf onun yüzünden hezimete uğradılar.

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ın bu sene deplasman karnesi berbat ama özellikle ŞL maçlarında ve önemli maçları iyi atlattık. Oyuncuların maç seçtiği kesin ama koca sezon buna bağlanamaz zaten. Mancini'nin taktiğine bağlıyorum. Oda sorumluluk bende deyip kabul etti zaten...

0|2
    0|2
  • Evet geçen 2 senedede Fenerbahce maç secıyordu dogru.

1|2
    2|2
    • Fenerbahçe kim ya her süper kupada eziyoruz kupayı alıyoruz

• Kardeşim arkadaşın sorduğu soruyu ilk anla. Sana Fenerbahçe'den mi bahsetti. Hayır. Bu sene kötü bir oyun var ama derbileri en çok kazanan tarafız. Sizce de oyuncular maç seçmiyor mu diye güzel güzel sormuş. Sense trollük yapıp Fenerbahçe'den bahsetmişsin.Herşeyi niye üstünüze alınıyorsunuz ?

• aynen katılıyorum boş konuşsunlar :)

• galatasarayın kadrosu fena değil, hatta oldukça iyi bir kadroya sahip ama elini taşın altına koyan yok, eve t maç seçiyorlar bencede

0|0
    0|0
  • şuankı durumu açıklayan en güzel yazı.

0|0
    0|0
  • yav heh he :D

0|1
    0|1
  • yav he he.

1|2
    0|3
  • Galatasaray bu sezon değil 3 sezondur mac secıyor :D :D 2 sezon şanslıydık deplasman falan iyidi bu sene iyi değil. Drogba istediği macta 3 gol atıyor. İstemediği macta ayağına top gelse tutmuyor falan. Bi oynayan melo ve muslera birazda semihh

0|0
    0|0
  • Ş.Liginde köpek gibi oynuyorduk Ligte ise öyle değil sanki Ş.Ligi kupasını alabilcez de..

0|0
    0|0
  • walla bu züürt tesellisi be güzelim...gs nin olacağı o kadar :D

0|2
    0|2

• Galatasaray Maç Seçiyor Evet

0|0
    0|0
  • Yok öyle birşey

0|0
    0|0
  • Kendi sahasında kasımasadan 4 yiyen

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Maç seçme dışında bence bu sene çok şanssızdık özellikle de deplasmanlarda.

Emre Çolak ne demiş ; " Bir sene şampiyon olamadık adeta dünyayı başımıza yıktılar, Şikeden ceza alanları, avrupadan kovulanları şimdi kahraman ilan ettiler. Şaka gibi."

İşte her şey bu..

0|0
    0|0
  • melo muslera telles birazda semih savaşıyo artık takımdan. sneijder de iyi oynuyo aslında ama sağı solu belli olmuyor onunda

0|0
    0|0
  • Galatasaray Maç Seçiyor

0|0
    0|0
  • Alakası yok

0|0
    0|0
  • kazanmak zorunda derbileride kaybederse taraftar isyan eder yine ediyoda dahada kötü olurdu

0|0
    0|0
  • Mac seçtiği için mi real Madridden kendi sahasında 6 gol yediniz

0|3
    2|1
    • Fenerbahçe şike yapmadığı içinmi Avrupadan men yedi?

• real madrid dünyanın en iyi takımı. neden bize gelip de 3-2 yendiniz real i demiyosunuz .ayrıcaaa senin takımın oynasın bir realle çok merak ediyorum. kaç tane yiceksiniz.bizim sayemizde ronaldoyu casillası di mariayı gördünüz .işte kıymetimizi bilind de konuşun

• Tamamda ne alaka şimdi mac seçiyoruz iyilerden yeniyoruz dedin bende diyorum madridden daha iyi bir mac yok seçmek için ama 6 yiyorsunuz o maç

Yükleniyor...