Beşiktaşı iki sıfır devirdik hakemlere rağmen ne dersiniz?

Arkadaşlar şerefimizle oynadık ve beşiktaşı duman ettik rezil ettik kendi sahasında ve hele o taraftarlara ebouye yürümesi varya çok ayıp ama sabri reyiz çelme attı sanırım ona. Beşiktaşdaki bu hırs ne sanki şampiyon olacaklar Galatasarayı yenme hayaleri kuruyorlardı ama bitti hayaleri. Ve hakemde Beşiktaşı destekliyordu ama biz hakemide ve beşiktaşıda yendik bir son söz söylemek istiyorum artık maçları taraf tutan hakemler yönetmesin yazık oluyor bize şampiyon olmak için uğraşıyoruz lütfen diyorum rica ediyorum.

Güncellemeler:
maçı dıkkatle yıne ızleyın ve anlarsınız Quaresmaya kesınlıkle kırmızı kart verılmesı lazımdı selçuka yaptı hareket sonrası ve engınıe yapılanlar ayıp gerçekten ayıp yıne ızleyen anlar verılmeyen fauler vardı çok şey oldu

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• senin kadar gereksiz birisi görmedim maçı nerenle izledin yoksa sen gidip paf maçını mı izledin yazık ya şerefmiş sizin nereniz şeref.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• link hakeme rağmen ha! Hakemin kimden yana olduğu belli oldu.

0|1
    0|0
    • resımler bırşey ıfade etmez

• olmazki hakemler geçmişinde bi takımda oynasın sonrada böyle derbiler yönetsinler.kuşku duyarım normal olarak.

• daha önceden fenerli olarak bilinen cüneyt çakır dan da kuşku duyarmısın?

• Bana bak gay sarayli gay gay konusup adami hasta etme dün benim sorum kaldirildi senin gibilerinkine ne hikmetse el atilmiyor oyunculariniz kolpa hakemide satin almissiniz bize sereften bahsetme serefliyle serefsizi ayirabilicek kapasitedeyiz bu taraftarda susmaz cunku biz siz gibi haksizliga susanlarda degiliz. alnimiz acik yuzumuz ak bugünde BEŞIKTAŞ'K !

1|1
    0|1
  • Şerefinizle almadiniz o maçi sen neyin artistligini yapiyorsun ? hakem bile mac sonrası verdigi karardan emin olmak icin hemen gidip o anı tekrar izliyor buna ne diyeceksin ? her ne olursa olsun biz ŞEREFIMIZLE yenildik fenerin yolunda ilerliyorsunuz aynen devam

0|2
    0|1
    • bir de gelmiş burada artislik yapıyor soran arkadaş eyyamcılıkla kazandınız.

• Bence beşıktaş ne fenerbahçe nede galatasaray ıle kıyaslanabılecek bır takımdır kusura bakma ama gerçekler sızın ıçın acı olabılır

• yendiniz diye böyle konuşuyosun bide yenilseydiniz nasıl konuşacaktınız.olsun yinede tebrikler.

• Kimin ne kadar serefli oldugu su maclara bakilarak yapilmasi kadar sacma bisey yok. Ha varsa hakemin isidir o . Onuda ne bileyim bi TFF gormeli diye dusunuyorum. Sonuc olarak mac oynandi bitti. Daha ne cikarlar da tartisirlar anlamam. ama Galatasaray Sampiyon <3

0|0
    0|1
  • hakemler sayesinde devirdiniz . ne de olsa sizi tuttu. eğer tarafsız bir hakemle olsaydı ve siz yenseydiniz işte o zaman bileğinizin gücü şerefinizle olurdu.

0|2
    0|1
  • statlarını kapatsınlar magandalarn en az 5 maç..galatasarayla aynı ligde olcaklarsa yenilmeyi hazmedecekler!:>DDD

0|0
    0|1
    • adamlar zaten bıtmış adamların halı ışler acısı, bu beşıktaş her sene başında hep başaralı olacaklarını zanedıyorlar Avrupa kupa kaldırmayı hayal edıyorlar ve turkıyede Kupada kazanmak ıstıyorlar ama olmayınca ağlıyorlar okadar basıt

Erkekler Ne Diyor 6

• Ofsayftan golü babam attı zaten. Takım arkadaşını soyunma odasına kilitleyip acımasızca döven bir futbolcudan galibiyetin gelmesi de çok manidar.

0|1
    0|0
    • pitbull affetmez

• Allaha şükür kendine köpek sıfatını yakıştıran dizlerinin üstüne çökerek köpek taklidi yapan bir futbolcumuz yok . Karakter yoksunu adamlar üzerine yorum bile yapmam. Her hafta rakibinizi 1 kırmızı kart bir penaltı çıkıyordu. Bu sefer penaltı hediye etmediler ofsayttan gol verdiler neyin derdindesiniz.

• şerefinizlemi oynadınız pes diyorum başka da bişe diyemem yazıklar olsun hakemin sizi tuttuğu ortadaydı zaten birader sen maç izlemeyi bilmiyorsun !

0|1
    0|0
  • hakem quaresmaya net kırmızıyı vermedi.bjk li futbolcular engini şamar oğlanından beter etti hakem sadece seyretti.melonun goldeki pozisyonunun aynısını holosko da yaşadı ama hakem devam etti ve %100 lük pozisyonda muslera gol izni vermedi.hakem maçın dönüm noktalarında gs aleyhine alakasız fauller çalıp gs yi oyundan düşürmeye çalıştı.yani dünkü maçta hakemin metrisli aziz tarafından talimatlandırıldığı ve metrisli azizin ele geçirmediği tek yer olan mhk yı da ele geçirdiği anlaşılıyordu.

0|0
    0|1
    • arkadaş bırde hakem taraf tutmasaydı belkıde 0-4 olabilirdi

• sen canını sıkma kardeş.şikecilere, çetecilere, fenerasyona, mhk ya, lig tv ye rağmen şampiyon olacağız.

• Hakem sizimi destekledi.. hahah pardon yaa ben yanlışlıkla ispanya ligini izlemişim akşam... İnnsaaafff beee ... yuhh..

0|1
    0|0
  • melonun pozisyonuna ofsayt diyenler bide burdan bakın;

e1204.hizliresim.com/w/k/4k9u4.jpg ...not:iki çizgide birbirine paralel

0|0
    0|1
  • Sen nasıl maç izliyosun arkadasım.Hakem beşiktaşı desteklese dövmeye çalışmazlardı heralde demi

0|1
    0|0
    • Çarşının ışıne bellı olmaz :)

• sorma adam(Ebou) atış kullanmam diyede artislik yaptı.

• 2 çakmaktan korkup taç kullanamıycaksa gitsin köyünün takımına yazılsın profesyonel olamaz o ama cok ıyı tiyatrocu olur

Yükleniyor...