Futbol Muhabbeti Yapan Kızlar

Sokakta, evde herhangi bir yerde ya da Twitter'da, Facebook'ta vs. futbol muhabbeti yapan, tuttuğu takım için sevgi sözcükleri yağdıran, karşı takıma laf atmada bulunan kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Futbol bilgisi olup konuşan kiz candir ama futbolu rakibe kotu söz soylemekten ibaret sananlar futbol cahilidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• tuttuğu takımı savunan onla ilgili sözler paylaşan böyle bir kız ne düşünüyüm ya düşünmeye gerek var mı ki çok severim öylelerini

0|0
    0|0
  • futbolla işim olmaz

0|0
    0|0
  • aman ya. onların kafasıda bbri başka. neyi yaşadıklarını anlamıyorum. bir tane kız vardı. fenerli tam manyak. holigan. her fırsatta kavga çıkarıyor.

0|0
    0|0
  • Çoğumuzdan farklı değiller niye garip kaçsın ki ama en az bizler kadar futbol bilgisine sahip olmalılar...

0|0
    0|0
  • Futbolu bilerek anlayarak yapılan yorumlar yapıyosa baş tacı ama 1-1 biten maçtan sonra spikerin sordugu sonuç 1-1 ne hissediyorsunuz sorusuna 'olsun ama yendik' diyen fenerbahçeli kız gibi futboldan bir haberse kötü konuşurum :)

0|0
    0|0
  • şahsen hiç sevmiyorum.

hatta gıcık kaptıklarım bile oluyor.

0|0
    0|0
  • trabzonsporluysa alırım onu

0|0
    0|0
  • bu dünyada futbol konuşan kızdan daha itici biri varsa o da futbol oynayan kızdır

0|0
    0|0
  • futbolu seven kızlardan hoşlanmıyorum. bana itici geliyorlar.

0|0
    0|0
  • bence aranıyorlar bir kızla futbol muhabbeti yatakta biter valla direk yazdım :O

0|0
    0|0
  • itici bence

0|0
    0|0
  • Çok tatli bluorm çünkü farklilar diğerlerinden

0|0
    0|0
  • tiskiniyorum

0|0
    0|0
  • hepsi birer yalancı :D

0|0
    0|0
  • Direk nikah masasına götürülecek kızdır. ((:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Fanatik kızlara bayılırım ben de öyleyim zaten ama bir şey var ki her şey dozunda olmalı.Kızlar küfür etmeyin.

0|0
    0|0
  • Sariya bakar, kirmizi goruruz cimbomlu dogduk biz cimbomlu ölürüüz :DsAs

1|0
    0|0
  • kızlar futbol konuşamaz mı sevemez mi. anlamadan anlıyormuş gibi konusuyorsa iticidir ama bilgili ise sohbet güzel olur bence

0|0
    0|0
  • İyi söverim yanlış düdük çalan hakeme adsgf

0|0
    0|0
  • Başkalarının ne düşündüğü ya da nasıl baktıgı neden bu kadar önemli ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...