(Spor siyaset ilişkisi için )hangi takım ve hangi partilisiniz ?

Merak ediyorum arkadaşlar siyasi parti ve takımınızı yazarmısınız? Partisini yazmaktan korkanlar ve gizliler uzak dursun

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş-Cumhuriyet Halk Partisi...Cumhuriyetin bekcileriyiz

1|1
    2|3

Erkekler Ne Diyor 18

• Galatasaraylıyımda hangi partilisin sorusu bana göre değil takım tutarmış gibi partide tutmam ama an itibariyle GALATASARAY ve MHP ;) Bu arada şimdi bugün MHP yarın AKP öbür CHP mi diyen kişilere şimdiden sölim görüşüm MHP yi yansıtıyo ama Ülkem için hangisi hayırlısıysa ona gerçekten inanırsam x bir partiyede oy atarım ve BBP Muhsin Yazıcıoğlu partisi yükselir inanırım atarım vs hayırlısı olsun..

2|0
    0|0
  • galaatsaray ve mhp,ıkısınınde dıgerıyle zerrece bır bagı yok,mılluıyetcı olmaları dısında...

kurtulus savasında 2 donem mezun vermemıştır galatasaray lısesı,topluca askere gıdıp yuzde yuze yakını sehıt dusmustur,nur ıcınde yatsınlar..

0|1
    1|1
  • Beşiktaş çArşı alayına karşı!

1|0
    0|1
  • takım tutmuyorum, partiye gelirsek akp türkiye için güzel şeyler yaptı ama düşünce yapısı kötü herşeyi islamla bağdaştırıyor ben chp'yi tutuyorum akp'ye göre aslında hiçbirinin tutulcak yanı yokda bakma...

1|0
    0|0
  • hiçbir zaman saklamadım dusuncelerimi.

Galatasaraylıyım ve Chp'liyim.

2|1
    0|1
  • galatasaraylıyım

şuan ki siyasi partiler içinden de Ak Parti diyorum

0|2
    2|1
    • sen niye gizlisin ? ben hiç gizli cevapta vermem soruda sormam ama birde gizliye kapamışsın sorunu. bu seni komik duruma düşürürü bari gizliden çık ve kendi cevabını da ver ;)

• Tamam en son yapacağım

• Ak parti

G.Saray

0|1
    1|0
  • Galatasaraylıyım ; siyasi görüşümü paylaşmak istemiyorum sonra saçma,sevmediğim tartışmaların içinde buluyorum kendimi

0|0
    1|1
    • Yazmayacaklar gelmesin dedim ama kimse seni yargılayamaz

• fenerbahçeli ve solcuyum. gezi olaylarında polisten epeyce cop yedim. :))))))

1|0
    0|1
  • BEŞİKTAŞ- BDP

1|0
    1|1
  • Ak Parti

Fenerbahçem

0|2
    1|1
  • Fenerbahçe - Cumhuriyet Halk Partisi

1|0
    2|1
  • Beşiktaş ve Ak Parti .

0|2
    1|2
  • Fenerbahçe liyim siyasetle aram yok.

0|0
    3|3
  • Kendi gizlenmiş gizlenmek isteyenlerinde hakkını elinden almış acaba hangi parti destekcisisin buda güzel soru

0|0
    0|2
  • Beşiktaş

Bekarlığa veda partisi

1|0
    0|1
  • Barcelona- Navarra halk birliği :)

0|0
    0|1
  • Beşiktaşk Cumhuriyet Halk Partisi

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• demirören şuanki iktidarın getirdiği,adeta tayyibin emir kulu olan birisi. aşagıdaki soruda bir kişi bile demiröreni sevdiğini söylemediği halde,ankette sevenlerin sayısı fazla çıkmış,

demirören tayyibin getirdiği kişi olduğuna göre dolayısıyla demiröreni sevenler aynı zamanda tayyipçi demektir. Zaten hangi takımlının hangi partiyi desteklediği net şekilde görülmüş oluyor burada.

link

1|3
    2|1
    • Ben hic demiröreni seven görmedim siyasi görüşün ve takımın ne

• Çünkü abin çarşı gibi gerçek bjklidir,son zamanlarda çogalan fbjk lilerden değildir

• Abim öyle fanatik değil ya bazen bakar maça

• Galatasaraylıyım , Atatürkçüyüm ^

0|3
    1|1
  • Siyasi parti + takım = Galatasaray

0|0
    1|0
Yükleniyor...