Fitness mı plates mi dersiniz?

fitness ve plates arasında kararsız kalan birisine hangisini önerirsiniz? denediniz mi hangisi ne yönde işe yarıyor? :)

Güncellemeler:
3-4 kilo vermek istiyorum hem de forma girmek

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• Vereceğin kilo az bence düzenli beslenme ile 1,5 ayda verirsin ama plates yaparsan aynı zamanda sıkılaşacağını da görürsün ... Ben haftada 3 gün platese başladım ..

1|0
    0|0
    • sıkılaşmak da istiyorum ya kilo veriyorum sonra geri alıyorum sabit kalmak istiyorum

• Düzenli olarak spor yapmamız gerekiyor aslında bunun içinde haftada sadece 3 saat ayırmak kafi ...

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 14

• platessss sıkılaştırıyor.

1|0
    0|0
  • fitnes daha kolay kilo verdiriyo ve vucudu daha çabuk toparlamanı sağlıyo bence ama vucut hatlarını sertleştiriyo.plates ise daha yavaş ve düzenli kola vermene yardımcı oluyo ama bayanlara has o narin yapıyı koruyo

1|0
    0|0
  • ıkısınıde yapan bırıyım.sahsen ıkısınıde karma olarak yapsan basarılı olur

1|0
    0|0
  • Plates kesinlikle

0|0
    0|0
  • step en iyisi bebeğim step yaptım geçen bu kadar terlediğimi hatırlamam bence en çok yağ o yakıyo çok tempolu bi spor

0|0
    0|0
  • platesi..daha az yorucu gibi :)

0|0
    0|0
  • fitness. kilo verirken sarkmaları engelleyip vücudu sıkıstıran bir spor.

0|0
    0|0
  • denemedim bilmiorum kilo sorunum yok

0|0
    0|0
  • plates kilo verdirirken vucudu sıkılaştırıp birde boy uzatıyo:)Yanii plates

0|0
    0|0
    • pilates kilo verdirmez üstelik varolan kilolarınla sıkılaştırır seni bana söylenen buydu zamanında :)

• canım bişey söyleyeyim plates yaptımda ondan biliyorum. yani zayıfladım.Emin olki bilmediğim konu hakkında yorum yapmam .hem kişiden kişiye değişiyo olabilir.

• plates duruşu hemen farklılaştırıyor.

0|0
    0|0
  • Plates makuldur iyi bir merkez bulursam bende gidicem

0|0
    0|0
  • Plates. Denemedim ama yakın zamanda deneyeceğim.

0|0
    0|0
  • fne için istediğine bağlı . önce kilo vermen gerekiyosa fitness

0|0
    0|0
  • en şahanesi pilates.

0|0
    0|0
Yükleniyor...