Fatih Terim gitmezseydi fenerbahçe sampiyon olabilirmiydi?

Sampiyonluk yarışı Beşiktaş ve Galatasaray arasında geçerdi sizce?

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

• hayır fenerin de iddası olurdu yine bu yarışta. ama terim sonuçta milli takımdan da tanıyo futbolcuları zaten kaç yıldır çalıştırıyor. manccini bilmediği bir takıma geldiği için düze n otutturamadı. terim olsaydı - şampiyon yine biz olurduk

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 17

• fatih terim gitmeseydi şuanda şampiyonlar ligindeki rakibimizi bekliyor olurdum ligde 7-8 hafta önce şampiyon olmuştuk bile

1|0
    0|0
  • olabilirdi rakibimiz fener değil fenerasyon ve hakemleri

0|0
    0|0
  • Fatih Terim olunca Fenerbahçe şampiyon olamaz mı yani ? Alakası yok Fenerbahçenin şampiyon olmasının nedeni Canerin harika formu, Emenike 'nin hırsı ve 90+ da gelen goller . Beşiktaşlıyım ama Fenerbahçe şampiyonluğu Beşiktaş ta ikinciliği sonuna kadar haketti . Umarım evinde Kasımpaşa 'dan 4 gol yiyen Galatasaray yerine Beşiktaş ikinci olur.

0|0
    0|0
    • Oldu mu iko sene ne bu fb aşkı sendeki:))

• Ama fatih terim olmasaydı olamazdı

• fatih terim zaten yok .

• İmparator gitmeseydi son 5 hafta kala şampiyonluğumuzu ilan etmiştik.

1|0
    0|0
  • Sizde C.Ronaldo olmus olsaydı bıle bu sene sampıyon Fenerbahcemdi herturlu bunu kabul edın artık yaw :D

0|2
    1|1
    • Şampiyonuz demedik zaten fatuh terim gitmezse olamasdınız

• ben bişey demedim ayrıca orda bişey demedik mancini çok iiyi falan diye. gsden beklenen başarıydı onuda geerçekleştirdik zaten. hazmedemediğimizden falan diye ben bişey yapmıyorum orda sadece senin için konuşmuyorum demişssin ama benim içinde konuşuyomussun . hakemler bizimyanımızda değildi kabul edin bunu. hakmler düzgün olsalardı başımızda terim olsaydı şampiyonluk için hazırlık yapamayacaktınız

• bencede uzatma en mantıklısı

• soru temelden hasarlı...imparatorun olduğu yerde kime ne söz düşmüş bugüne kadar?boşunamı kupa koleksiyoncusu oldu...ona gölge etme yeter...bu aysal-tulun gölgeleri acilen uzaklaşmalı...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle olamazdı..

0|0
    0|0
  • Biz fatih terimli 6syi 6-0 yenmiş takımız 2 sezon onun bunun destekleriyle şampiyon oldunuz diye bulunmaz hint kumaşı sanmayın ama tabi fatih terim olsaydı şimdi belkide ikinciydiniz :D

0|0
    0|0
  • messi gelse yine şampiyon olurduk.

1|0
    0|0
    • Hayır

• öyle .olurduk

• messinin son zamanlarda düşen performansına bakılırsa olurdunuz. ama bizim başımızda mancini gibi takımı tanımayan bir direktör geldi. terim yıllardır bziim takımı biliyodu.zaten dünyanın en iyi futbolcusu ronaldo

• 5 tane Fatih terim gelse ne fayda

0|0
    0|1
  • La uydurmayın ne alaksa

0|0
    0|0
  • tabiki fenerbahçe her zaman şampiyondur <3

0|0
    0|0
  • Fatih hoca iyi hoş güzel de bazen taktik hatalarının bedelini ağır ödüyor

0|0
    0|0
  • her türlü olurduk her türlü dzamanda puan farkı böyle birşeydiiii

0|0
    0|0
  • Evet olurdu

0|0
    0|0
  • Olamazdı Gs 4. Yıldızı takardı bu sene

0|0
    0|0
  • fenerbahçenin tek rakibi Türk hava yolları...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• nerden bilebiliriz bea cannum. bjk ile gs arasında geçerdi ne demek yaa bir insan futboldan anlamaz anlarım bunu da bukkaddarr da saçma bir yorum yapılamaz . terim gidince fb nin gücü düşüp bjk nin gücü mü artıyomuş :D

1|1
    0|0
  • Sadece Terim'e bağlamak yanlış olur bence Terim değil de Terim döneminde ki yöneticiler kalsaydı bile asla şampiyon olamazlardı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Olurduk gene.

0|0
    0|0
Yükleniyor...