Arkadaşlar hayatımda hiç spor yapmadım bana yardımcı olurmusunuz nerden başlamam lazım ?

Açıkça yazıcam hayatımda hiç spor yapmadım.. ve şuanda şişman değilim ama oldukça topluyum yani şişman olmak üzereyim diyebilriz vücudumda tabi bildiğiniz hüzere ham durumuda... bana ne önerirsiniz ama maddi durumdan dolayı salona falan gidemiyorum evde ne yapabilirim özelikle kız arkdaşlardan yardım istiyorum pilates yoga aerobic falan bile önerebilrisniz çünkü zaten çok erkeksi sporları yapabilcek vücudum hiç yok şuanda en basit evde neyden başlayabilirim bana öneri sunarmısınız ?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana Leslie Sansone önerebiliriiiim kesinlikle :) link bu 1 mile olan videosu en yavaş olanı hayatımda hiç spor yapmadım falan diyorsan bundan başlamanı öneririm alıştıktan sonra 2 mile , 3 mile falan diye kademeli olarak arttırırsın 5 mile olanı var şimdilik bu seride en son :) Yorumlarını okuduğuma göre Leslie hakkında 15 gün içinde gözle görülür bir değişim olacak falan diyorlar :))

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler gerçekten bunu yapıcam çok iyi görünüyor yaa... bişey sorucam peki bu tam olarak hangi spor çeşidine giriyor ? fitness mi aerobic mi

• Aerobik sanırım

• vücut şekilendirmeye yardımcı oluyormu daha önce yapmışmydın ?

• ayda 60 lira veremiycekmisin .parkta yuruyus yap,yediklerine dikkat et mekik sınav googleden destekte alabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...