Spor bölümde modlar neden galatasaraya saldırıyor?

Spor bolundeki modlar surekli Galatasaraya saldırıyor yonetim neden modluklarını almıyor bu arada biz baska takımlara laf söyleyince yorum kaldırıyolar?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• bakın bunlar ezıklıgın alametlerı hep,insanca konusamayan kısının yapacagı tek sey ama oyle ama boyle konuya nokta koymaktır... bırde layık olmayan kısıye layık olmadıgı seyı emanet edersen o emanetden hayır gelmez...bılıyormusunuz en cok taraftar kımın sorusunda hep cımbom cıkıyor dıye ellerı ayakları dolasıyor hep:)))boşverın kaale almayın bunları...

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 10

• Ufak attı civcivler yesin kaçkere beşiktaşlı arkadaslarla cevaplarımız haksız yere kaldırıldı yonetıme sıkayet ettık hepsıde gerı geldı bırçok kez mesaj yolladıktan sonra o cevaplarımızı kaldıran mod her kımse cevapları kaldırmaya cesaret edemıyor artık.

1|3
    2|1
  • Yönetime ekran görüntüsüyle şikayet edin moderatörleri,yeri burası değil..

0|0
    0|0
    • Şikayet butonuna basıyorz zaten:)

• Yahu sen kimsin ki ? Oda gizli profil sende gizli profilsin.Sanki ismin yazıyorda zan altında kalmışsın gibi konuşma.

• Tamam ben yonetimle gorusucem dedigimi anlamadn sagol

• zenginin malı züğürdün çenesini yoruyor işte bırak salla

0|0
    0|0
  • varsa delikanlı bir yönetici çıksın bana anlatsın iktidar özentisi olmadıklarını...onlara izin veriyorum istedikleri kadar kısa kelime kullanabilirler...haksız çıkarsam tüm puanlarımı bırakıp giderim buradan...hodrimeydan...keyfe göre soru kaldırmak nasıl olabilir bir açıklasınlar hangi sebeple nasıl...kompleksli yaratıklar...

0|0
    0|0
    • Gelmiş kufur hakaret ediyorlae umrunda değil yonetimin

• ama mesela iktidara enufak bir ima yap hadi...anında tepki...tamamen keyiflerine göre hareket ediyolar.biyerin sistemi olur mantığı olur uyarsın uymazsın sana kalmış.ama buradaki yöneticilerin örnek aldığı liderleri zaten sanat eserine ucube diyen bir şahsiyet...hepsini geç bana biri anlatsın türkçemizde 2 harfli kelimeler varken sen hangi hakla hangi cevabı kısa bulabilirsin

• Valla ben özel olarak beğenmediğim yorumları konuları gerekli yerlere atıyorum. Üyeliğinin bir çırpıda silindiği kişiler dahi oldu...

0|0
    0|0
  • Bırak eğlensinler (:

1|0
    0|0
  • bir kişinin karaktersizliğinden kaynaklanan durum burada da sürüsüne bereket var

1|0
    0|0
  • provoke olmıyan sorularım cevaplarım kaldırıldı ruhum bin yaşındanın dediği gibi.

1|1
    1|0
    • Diyorumki modlar kaba konuşuyor senin dediigne bak ben ne diyorum siz ne

• hayır etmedim halde kaldırıldı .

• ne yapmışım bir söylermisin.

• hakediyorsunda ondan gerçi bilmiyorum sistemli bir saldırı var mı diye ama 6saray olarak sportif olmayan sataşmalarınız bunusbize dedirtiyorrr

0|0
    0|0
  • Hadi be oradan galatasaraylıların dışında diğer yorumlar ve sorular kaldırılıyor doğruları kaldıramıyor bazı galatasaraycikli modlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen birde bana sor bunu tam 2,5 sene oldu ben buraya ilk gireli ve neler neler yaşadım bir Galatasaraylı olarak :(

0|1
    0|1
    • Ben hayatımda bu yukaridaki iki fb li kadar cirkefini gormedim

• İnan bana o ikisinden çok daha beterleride var,istersen özelden yaz,söyleyim

• Haklısın rakip takıma kötü söz söylediğimde yorumlarım kalkıyor ama rakip takım taraftarının bana yazdıkları yorumlar kaldırılmıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...