Burdaki beşiktaşı arkadaşlar Fenerbahçe için yapılan açıklamaya sevinirken çarşı grubu niye karşı çıkıyor..?

Burdaki beşiktaşlı arkadaşlar acaba sadece laf olsun diye mi bu takımı tutuyorr . ? ?

Beşiktaşlı arkadaşlarla Fenerli arkadaşlar daha demin dostluk mesajları verirken Beşiktaş'ın ünlü taraftar grubu buna karşı çıktı.

Kendi taraftar grubu çarşı, karşı çıkarken buradaki arkadaşlar seviniyolarda şimdi ne dicekler acaba..

link

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 11

• cArşı daha önce kötüydü öcüydü size küfür ederken kötüydü ama simdi kral oldu.İnsanlar bir günde bu kadar değişebilir mi.çarşı manisa benim yuvam olmuş kimse cArşıyi benden iyi tanıyamaz

2|4
    2|3
    • Niye hemen laf çeviriyorsun.. ? daha demin ki sorunla şimdi ki saldırgan halin gülünç doğrusu.

Ben kral oldumu dedim. ? Çarşı size göre beşiktaşın en iyi grubu yaa ne dememi bekliyordn. ?

ezik çarşı böyle açıklama yapmış desem hoşuna gidermiydi hayır en iyi grubu beşiktaşın dedim ama yinede yaranamadım.

Laflarına dikkat edersen sevinirim. Ben hala aynı benim ama senin sorunkiyle şimdi ki sen arasında baya fark var.

• biz kadıköyde karanlıkta kupa kaldırırken bjk nerdeydi acaba ?

• Ortada bir kral varsa cArşıdir zaten ama bizde birseye körü körüne bağlanmak yok.herkesin her yaptigi doğru olmaz.Bana gore çarşı bu aciklamasinda fevri davranmistir bir baskasina gore öyle değildir.çarşı için aslolan Beşiktaş tir

• Bu açıklamayı genç Fenerbahçelilerde yapsa ben aynı şeyi söylerdim taraftar grubu bu kulübün yöneticisi değildir onların dediği kanun değildir. Ben nasıl anadolu genç Fenerbahçelilerin yaptığı hiç bir açıklamayı dikkata almıyorsam Beşiktaş taraftarıda çarşının çaptığı açıklmayı dikkate almak zorunda değildir.

2|4
    1|2
    • Beşiktaşı,beşiktaş yapan çarşıdır.

Kulüp taraftar gruplarını her zaman kaale almalıdır. Onlar olmasa nasıl kazanacaklar acaba parayı.

Çarşı dediğin grup dünyanın her yanına gidiyor ama bu açıklamayı destekleyenler sıradan taraftarlar onların sözleride beni ilgilendirmiyo.

• yani sende sadece doğa için ordaydın ultraaslan gibi hükümet protestolarıyla alakan yoktu tamamdır şimdi çözüldü olay teşekkürler

• Ben hükümeti protesto ettim etmedim demiyorum.

Doğa için değildim orda ama iş saldırıya döküldüğünde çıktım.

ben polise saldıramam ben milliyetci bir insanım kendi insanıma esnafıma zarar veremem.

• ÇArşı Yalakalığada karşıymış demekki...

3|3
    1|4
    • En çok merak ettiğim ise Bugün "Çarşı haksızlığa karşı "diyerek Fenerbahçeye destek veren Beşiktaşlıların Çarşını bu açıklamasından sonra ne diyeceği

• biz kadıköyde karanlıkta kupa kaldırırken bjk nerdeydi acaba ?

• +++

bunlar utanmaz renktaş,yarın yine çarşıyla övünmeye kalkarlar,oysaki çarşı bunları görse,yüz karası diyerek beşiktaşlı olarak dahi görmez

• Beşiktaşlıyım. Bu bence çok güzel bir mesaj olmuş. Amaç dostluk ve sevgi kavramını futbolda tekrar gün yüzüne çıkartmak. Ama bazı provokatörler buna engel olmak istiyorlar. İstedikleri kadar denesinler başarısız olacaklarını düşünüyorum. Son günlerde barış mesajlarını daha sık görür olduk. Umarım böyle devam eder :)

1|3
    1|1
  • Fenerbahçe nin iki taraftar grubu birbirleri ile görüş ayrılıkları içersindedir biri gfb diğeri Fenerbahçe 1453 ikisi birbirlerinin düşüncelerine karşı ama saygılı çarşı katılmıyor olabilir ama bazı Beşiktaşlı taraftarlar yapılan açıklamaya katılıyor böyle düşünmek gerekir.

3|2
    2|2
    • Onlar çarşı kadar fanatik değiller ama. Bana fanatik olan taraftar grubu lazım. ÖYle yalndan taraftarım diyip uzak duran insanlar değil.

• Taraftar gruplarının ne dediği önemli değil. Çarşı ile bundan sonra övünmemeleri gerekir bazılarının. Çünkü çarşı artık çarşılıktan çıktı Beşiktaştan ayrı bir oluşum oldu. Siyasete girdi her halta girdi.

Fenerbahçe'nin bu hafta şampiyonluğu kutlamasını isterdim ama herkes bir noktayı pas geçiyor. Be adam kural herkese aynı kural. Biz kadınlara oynadığımız için puan kaybettik. Rize'nin de hakkı var. Puan'a ihtiyaçları var ligden düşmeleri azda olsa söz konusu. Türkiye ligi 3-4 takımdan oluşmuyor...

0|1
    0|1
  • Galatasaray taraftarının hepsi Ultraaslan'ın benimsediği bütün düşünceleri benimsiyor mu ? Tabi ki hayır milyonlarca taraftardan bahsediyoruz. Herkesin görüşünün bir olması imkansız değil mi ? Çarşı gezi olaylarına katılırken kimi Beşiktaş taraftarı destek verdi. Kimisi de Çarşı'nın siyasetle ne işi var dedi. Herkesin görüşü bir olamaz bu yaşananlarda buna örnektir. Böyle bir açıklama çok mu gerekliydi tabi ki hayır ama sonuç olarak bakıldığında hoş bir davranış bence. Trabzon'dan şampiyon dönen takıma uçakta Trabzonlular var diye kutlama yaptırmayan Süleyman Seba'nın torunlarına yakışır bir davranıştı bence.

2|1
    2|2
    • başkan niye bu duruşu herkese sergilemiyolar ozaman ?

• Ben maça elimden geldiğince gidiyorum. Eskiden daha çok gidiyordum. Bursa ve Beşiktaş taraftarının kanlı bıçaklı olduğunu belirttim zaten. Bu tek taraflı olan birşey değil. Beşiktaş çarşıda otobüs camlarını kırıp Beşiktaş taraftarına saldıran ve bu düşmanlığı başlatan onlardır. Çarşı bu döverde, severde. Allah affeder Çarşı affetmez diye boşuna demiyoruz.

• Ben siz veya onlar haklı demiyorum başkan ben sadece gördüğümü söyledim.

Onlarda yapıyor ama durmadan dayakta yiyolar laf yok yani.

• Çarşının açıklamasına bende şaşırdım açıkçası ne yapmaya çalıştıklarını anlamadım. Halbuki bizim gözümüzde en iyi en duyarlı taraftar grubuydu.

1|1
    0|0
    • Olması gereken açıklama buydu ben hiç şasırmadım doğrusu :D

• Çarşı anaşizm görüşünü savunduğu için ''sözde'' katı kuralları var ayrıca bjk ve fenerbahçenin arasındaki bu dostane görüntü artniyetli düşünenlere karşı sevimsiz görünebilir ama özünde güzel bir davranıştır.

1|1
    1|2
  • Beşiktaş yönetiminin Fenerbahçe'ye destek verdiği için değil, Fenerbahçe'ye destek verirken kendi taraftarını e-bilet sistemiyle mağdur eden yönetime tepkidir bu yazı :)

0|1
    0|2
  • Taraftar gruplarının laflarına gore haraket etmıyorum.

1|2
    3|3
    • Senin hareket etmen önemli değil başkan sonuçta fenerlisin diğerlerine ne oldu merak ediyorum.

Taraftar grupları olmasa takımlarda olmazdı unutma.:)

Yükleniyor...