Şükrü Ergun: Beşiktaş fantezi peşinde açıklaması hakkında ne düşünüyorsun?

Galatasaray'in matematiksel olarak bile sampiyonluk sansi bulunmuyor.

Beşiktaş'ın, Fenerbahçe'nin cezasıyla ilgili yaptığı çağrıya Galatasaray'dan ilk yorum geldi.

Fanatik'e konuşan Galatasaray Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, bu konuda taraf olmak istemediklerini söyledi. Ergün, "Beşiktaş’ın bu açıklamasını fantezi olarak görüyorum. Sonuçta talimatlar neticesinde verilen bir ceza. Farklı bir durum olmuş olsaydı, gündemimize alabilirdik. Fakat bizim böyle bir düşüncemiz yok’ ifadesini kullandı.

Beşiktaş bugünkü açıklamasında "Bu coşkuyu yaşamak isteyen kulübe yardımcı olunmalı" demişti.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gs'ye giren çıkan ve varsa onlar olaya dahil oluyor mesajı yazan Beşiktaş mesajda konusu geçen fenerbahçe işe girmeye çalışan galatasaray bu kadar çekememezlik olmaz .

0|5
    3|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Şu an en kaliteli basın sözcüsü Şükrü Ergün'dür kendisini tebrik ediyorum ki tam bir Galatasaraylı açıklaması olmuş bence de yaptıkları ve düşünceleri birer fantezi.Kardeşlik yolunda başarılar dileriz

0|0
    0|0
  • bu şükrü ergün her gün açıklama yapmak zorunda mı yaa

0|2
    1|3
  • şükrü ergün kadar konuşmayı seven bir insan görmedim.sürekli pirim yapmak reklam yapmak derdinde.ortalığı karıştırsı gerginleştirsinde ne oluyorsa olsun.çekemiyolar diyorum başkada bir şey demiyorum.böyle basit düşünceli geri kafalı insanlar yüzünden türk futbolu bu durumda zaten

0|3
    1|2

Erkekler Ne Diyor 7

• cArşı fanteziye karşı

0|3
    1|2
  • 1|2
    0|3
  • Matematiksel olarak şampiyonluk şansı kalmamış bir kulübün basın sözcüsünün bu konuda açıklama yapmaya hakkı yok.

0|2
    1|0
  • Ben bu 6sliler kadar çekemeyen çirkef bir taraftar toplulugu gormedım

0|4
    2|4
  • çekememezlik.gs nin doğasında var ama bu.

0|1
    2|0
  • Bjknin fbye neden bole bise soledigi kurcalanmali asil sanane arkadaşım bir bjkli olarak utandim ayip

0|0
    0|0
  • 6s ki degilmi zaten boşver

0|1
    2|0
Yükleniyor...