TFF'den EURO 2020 kararı

Türkiye Futbol Federasyonu, Avrupa'nın 13 farklı şehrinin ev sahipliği yapacağı EURO 2020'ye aday olmama kararı aldı.

Yönetim Kurulumuz ayrıca UEFA EURO 2024'ün tamamını almak üzere bir adaylık çalışması başlatılmasını kararlaştırmıştır.

Bence EURO 2020'ye de aday olmamız gerekirdi ya herro ya merro mantığıyla birşey elde edemeyiz

Sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında mantıklı bir karar sonuçta 13 ülke ortak olarak düzenleyecek hepsi sırasını savmış olacak bizim diğer şampiyonaya çok büyük bir avantajla girmemzi sağlar sonuçta olimpiyat olsun avrupa şampiyonaları olsun adaylığımız çok ellerinde bizi red edecek kozda bırakmıyoruz bence çok iyi bir karar vermişler

0|1
    0|0
    • Yani aslında şöyle düşün bir araba almışsın 13 ortak olmakta var daha sonra o arabyı tek başına almakta var sen hangisini seçersin ?

• Umarım ülkemiz açısından daha iyi olur

• ben 2024 alacağımızı düşünüyorum tabi bizim ömrümüz yeter mi izlemeye orası meçhul :)

Kızlar Ne Diyor 1

• 2024'te olimpiyatlara da aday olacaksak işimiz zor olur söyleyeyim %100 birini kaybederiz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 13 ulke karari bu organizasyonu sirf Turkiye almasin diye verilmis bir karardir. TFF iyi yapmis bence.

0|1
    0|0
Yükleniyor...