Diyetsiz spor yapmak

2 aydır düzenli spor yapıyorum biraz sıkılaştım. 2 kg verdim ama Şu lanet olası diyetleri hatta boğazımı tutamıyorum. Akşam sabah diyet yapıcam cikolata yemicem diyorum. 24 saat iyi gidiyor ertesi gün tantuni yiyorum. Cikolata yiyorum falan.

Öğrenciyim yurtta kalıyorum. O yğzden kendim yemek yapamıyorum.

Ama kararlarımı nasıl tutabilirim ? bildiğiniz bir yöntem var mı

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben 9 gündür diyet adı altında sağlıklı besleniyorum. Yediğim tek şekerli hazır besin çikolata kaplı eti form (lifli oldugu için fayda bile sağlıyor) diğer şeker ihtiyacımı meyvelerden alıyorum. Bnde sıınava hazırlandıgım için çok yiyordum üstelik migrenim var aç kılınca başım agrıyordu , bu yüzdende yanımda badem kuru üzüm leblebi falan tasıyorum bunlar bastırıyor. Şekeride bıraktım üstelik hiç zorlanmadan normalde 4 şekerli çay içerdim. Sporumuda yapıyorum ve bana bir haftada sen zayıfladınmı dediler. Benim zayıflama amacım yok zaten ideal kilomdayım. Sadece sağlıklı besleniyorum, ekmeği bıraktım günlük 3 dilim buğday ekmeği yiyorum sadece. İradeni kullan yapmıcam deyince buna uy. Yemiyeceksen yeme ,basta zorlanırsın ama alışırsın gerçekten. Aradada kendini ödüllendir yasak olan şeyi ye ama kaptırma. Çikolata isteğini eti formdan kapatabilrsn tavsiye ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bildiğim bir yöntem var .

0|0
    0|0
  • elma ye sabah kalktın mı sıcak su ve limon sık suya veya maydanoz suyu ic

0|0
    0|0
  • Bende spor yapıyorum ama fazlasıyla fast food yiyorum, sadece alkol kullanmıyorum ve sigara içmiyorum. Belki de bulunduğum şehirde en sağlıksız beslenen insanımdır fakat vücudum ve fiziksel görünüşüm kusursuz. Sadece haftada 3 veya 4 gün cardio yapman yeterli.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• iradene sahip cik sende

0|0
    0|0
Yükleniyor...