Fenerbahçe şampiyon ama seyircisiz kutlayacakmış şampiyonluğu

Arkadaşlar F.B bu hafta şampiyonluğunu kutlayacak ama sadece bayan seyirciler önünde BJK tüm taraftar önünde kutlamasını isterim diye yorum yaptı GS ise BJK nin bu yorumuna saçmalıyor dedi

Peki sizce taraftar cezası bu maçlık kalksınmı? kalkmasınmı?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• FBJK zaten aynı takım

2|2
    2|5

Erkekler Ne Diyor 11

• Büyükler büyüklüğünü boyle gösterir uefaya şikayet ederek degil

1|3
    1|2
  • Yani bence çok yanlış yapmış Beşiktaş uefaya şikayet etmek varken bu dostluk çağrısına ne gerek var hiç yakıştıramadım !

0|2
    2|1
  • fenerbahce sampıyon degıl! daha degıl! once bı olsun sonra goruselım!

1|0
    0|1
    • ben daha ömrü hayatımda zırlayarak şampiyon olan takım görmemiştim şuanda gördüm fenerbahçeyi :)

• yanlış anlamayın amacım tartışmak falan değil ama gerçekten şampiyon olamayacağını düşünüyomusunuz ?

• galatasarayın yaptığı açıklama fantazi kıskançlık.

1|3
    2|1
  • Farketmez fb lig bitene kadar şampiyon olduğuna inanamıyacaktır.. daha öncekilerden tcrübeli olduğundan ..bu sefer işi sıkı tutuyor.. (:

0|1
    0|1
  • kalksın fenerin uefasıda ertelensin bütün futbolcuların cezaları 10 sene sonrya ertelensin

0|0
    0|0
  • normal olanı kalkması. fenerbahçe de fatih terimin bilmem kaç maçlık cezasının ertelenmesini istemişti.. süper finalde.

1|0
    2|2
    • ben nıye yanlış hatırlıyorum? fatıh terımın cezası ertekendıgı ıcın yerı gogu bırbırıne katmıştır fener:))

• bende destekledi diye hatırlıyorum ama sonuç olarak cezası ertelendiyse o adamın fenerbahcenin cezasıda ertelenebilirdi.. hemde çok masum bir istek bu.

• 6alanın şampiyonluk maçında fatih terim cezalı durumdaydı ama sırf o maç için tff cezayı erteledi ama fenerin cezasını ertelemedi fazlada söze gerek yok sanırım

0|0
    0|0
  • Beşiktaş Futbol Kulubunun yaptıgı açıklamayı tebrık edıyorum

Umarım lıgı 2. bitirerek sampıyonlar lıgıne dırek katılırlar

Cezanın kalkacagını dusunmuyorum farketmez bız sampıyonlugumuzun tadını cıkartalım

1|1
    2|2
  • Gerek yok kadınlar içerde biz dışarda nöbetimizi tutarız sonrada şampiyonluğumuzu cadde de kutlarız.

0|0
    1|0
    • yeterınce net soyledım henuz olmadı dedım,bu saatden sıonra sampıyonlugu verırse amator kumeden tekrar baslasın:)) ama fener bu yaparmı yapar! ben cok sahıt oldumda:))

• pardon ama buna şahit olmanız imkansız şuan bir türkiye rekoruna şahit oluyoruz bu kadar fark hiçbir zaman olmadı biliyosunuz değilmi ?

• Kalkmasın bence çokta önemli değil şampiyonluğu heryerde kutlarız biz.

1|0
    2|2

Kızlar Ne Diyor 4

• olsun bizim işimize gelir ben bu pazar gidecem maça canlı canlı izliyecem kupa kaldıracaklarını :)

1|3
    2|1
  • beşiktaş fenerbahçenin yalakası olmuş resmen

2|3
    2|5
  • Başından beri verilen bir ceza kaldırırlarsa şerefsizlik yaparlar zaten Beşiktaş'ın bu berbat tutumunu kınıyorum biraz kendileri olsunlar.

0|0
    0|0
  • kalksa daha iyi olur ama çokta önmeli değil biz kadınımızla çocuğumuzla erkeğimizle genciyle yaşlısıyla FENERBAHÇELİYİZ

0|1
    2|1
Yükleniyor...